b3752a8b298592ec2f9b3cc49c91861f

Węglowa dieta: program detox odchudzanie!

Spis treści:

  • jak działa?
  • schemat zastosowania
  • ważne!
  • cechy odchudzanie

Aby schudnąć, kobiety gotowe do użycia szeroki asortyment środków – od ekstremalnych diet do wątpliwych жиросжигающих leków.

Węgiel aktywny w wielu leków i suplementów diety wyróżnia się przystępną ceną, bezpieczeństwem i potężnym oczyszczająco.

Zakup opakowania z tanim sorbentem w celu utraty wagi, należy pamiętać o pewnych niuansach redukcji masy ciała «górniczych» sposób.

Metoda ma swoje ukryte strony, o których zapomina płeć piękna, opętany przez marzenie o płaskim brzuchu. Węglowa dieta może być niebezpieczna.

Stoją czy ofiary wynik? Na czym polega prawdziwy mechanizm odchudzania i jaki jest schemat zażywania charakteryzuje się większą wydajnością?

Jak działa węglowy dieta odchudzanie?

Aktywowany kąt i jego odpowiedniki (Сорбекс, Карбопект) – to przede wszystkim sorbenty, które chłoną toksyny, toksyny, toksyny, alkaloidy i glikozydy z przewodu POKARMOWEGO.

Zatrucia i biegunki – podstawowe wskazania, w których skutecznie leczenie węglem. Ale co warunkuje сорбцию i w jaki sposób procedura «wchłonięcia» wpływa na masę ciała?

Jako surowiec do produkcji leku wykorzystują organiczne materiały – drewno, łupiny kokosowe, kamienny i węgiel bitumiczny.

Surowce обугливают, a następnie aktywują się poprzez otwarcie porów, które w «linkach źródłowych prawej» znajdują się w stanie zamkniętym.

W wyniku aktywacji powstaje niezliczona ilość czasu, a materiał zyskuje najwyższe сорбционные umiejętności, które z powodzeniem i od dawna wykorzystywane w medycynie i przemyśle.

Nawiasem mówiąc, im większa powierzchnia właściwa porów, tym wyższa chłonne właściwości leku. Drogie marki produkują materiał, 1 g którego ma łączną powierzchnię pory do 2200 metrów kwadratowych!

Gdy w żołądku i przechodząc przez JELITA, węgiel aktywowany (i inne sorbenty na bazie углеродосодержащих materiałów) impregnowany żużla, toksynami, pewną ilość tłuszczów i usuwa je.

Dieta działa na zasadzie детоксирующих systemów, które są bardzo popularne wśród odchudzania.

Wiadomo, że «brudny» jelita – przeszkoda na drodze do szczupłej talii. Oczyszczenie JELIT i organizmu w sumie to pierwszy krok do zmniejszenia masy ciała.

Węglowa dieta może towarzyszyć dowolny inny system zasilania z obniżonej kaloryczności lub kwalifikują, ale liczyć na жиросжигающий efekt węgiel nierozsądne, choć pewna ilość tłuszczów z przewodu pokarmowego, z pewnością всосется w pory leku.

Węglowa dieta odchudzanie: schemat zastosowania.

Istnieje wiele możliwości stosowania węgla aktywowanego. Wśród odchudzania szczególną popularnością cieszą się dwa schematy.

10 tabletek sorbentu są przyjmowane w ciągu dnia 3 razy przed każdym posiłkiem: trzy tabletki przed śniadaniem, po cztery do obiadu i kolacji.
Dzienna dawka 250 mg (1 tabletka) na każde 10 kg masy ciała. Przy masie ciała 60 kg porcja wynosi 6 tabletek, które są rozłożone w ciągu dnia na 3 recepcja.

Jeśli stosowanie węgla aktywowanego dzieje się po raz pierwszy, wskazane jest, aby rozpocząć oczyszczanie z trzech tabletek, po jednej przed każdym głównym posiłkiem, stopniowo zwiększając dawkę i obserwując reakcję organizmu.

Ważne!

Kurs trwa 10 dni, po czym należy zrobić przerwę na 10 dni, powtórzyć 2-3 razy. Przerwy w stosowaniu leku są niezbędne w celu przywrócenia witaminowo-mineralnego równowagi.

W okresie oczyszczania ważne jest, aby przestrzegać diety o wysokiej zawartości włókien roślinnych, aby uniknąć problemu zaparć. Z tego samego powodu (i dla poprawy właściwości czyszczące) picie dużej ilości wody – ściśle należy.
Odchudzanie z pomocą sorbentów ma kilka wad, z którymi boryka się większość kobiet, które wybrały «ciemną» drogę w jasny i szczupła, a jego twarz przyszłość. Zaparcia i inne nieprzyjemne zjawiska ze strony przewodu POKARMOWEGO – najczęściej powikłanie odchudzanie.

Sorbent spowalnia perystaltykę jelit i hamuje produkcję enzymów trawiennych. Spożywanie błonnika, otręby, picie dużej ilości płynów pomoże uniknąć «zastoju», jeśli zaparcia mają charakter przewlekłych i dawnych.

Węgiel aktywny pochłania wszystko – złogi i toksyny, witaminy i minerały. Długotrwałe stosowanie sorbentów w wysokich dawkach z pewnością doprowadzi do авитаминозу i pogorszy stan zdrowia i jakość wyglądu.

Przyjmowanie preparatów witaminowo-mineralnych leków w trakcie kuracji odchudzającej pożądane.
Lekarstwo ma szereg przeciwwskazań, w których pojawiają się problemy z przewodu POKARMOWEGO (zapalenie jelita grubego, wrzody, krwawienie), przyjmowanie innych leków, których skuteczność jest zmniejszona.

Bardzo ważne jest, aby wykluczyć kurs sorbentów przy stosowaniu doustnych środków antykoncepcyjnych i leków kardiologicznych. W pierwszym przypadku, wysokie ryzyko nieplanowanej ciąży, w drugim – ryzyko śmierci z powodu naruszenia potasu, litu-wapniowego równowagi.

Węglowa dieta: schudnąć lub zaszkodzić?

Tanie, dostępne, to główne kryteria, dzięki którym sorbent cieszy się dużym zainteresowaniem wśród odchudzania. Ale radykalnie zmniejszyć ciężar z jego pomocą jest prawie niemożliwe, jeśli nie podłączyć do systemu малокалорийную dietę i sport.

Jako samodzielnego elementu węgiel bezsilny rozwiązać problem otyłości. Ilość tłuszczów, które всосутся w pory leku – nieszczęśliwy.

A oczyszczanie organizmu z toksycznych substancji nie ma nic wspólnego z procesem spalania tłuszczu.
Specjaliści twierdzą, że miał dieta wzmacnia efekt inny малокалорийной systemu zasilania na co najmniej 50% w przypadku problemów зашлакованного organizmu.

Najważniejsze – nie nadużywać oczyszczające właściwości sorbentu i nie doprowadzić swój organizm do stanu ostrego awitaminozą.

Przywracanie równowagi składników odżywczych po detox programy – obowiązkowy środek. Czas trwania kursu nie powinna przekraczać 7-10 dni.

W przeciwnym razie «nagrodą» będzie wole, zaburzenia przemiany materii, ucisk odporności, pogorszenie jakości włosów i skóry. Banalne, ale nic lepiej zbilansowanej diety i aktywności fizycznej dla utraty wagi nie wymyślono.