c681d0331d0facf9c4e6e06842a382fd

Natasza Królowa usiadła na detox diety, aby pozbyć się cellulitu!

Spis treści:

  • przyczyny odchudzanie
  • detox dieta Królową

Natasza Królowa postanowiła przejść na szczególną detox diety. Aby szybko schudnąć i doprowadzić swoją sylwetkę do pożądanych opcji.

42-letnia piosenkarka regularnie uprawia sport. Jej we wszystkim wspiera małżonek Siergiej Głuszko, który stał się głównym motywatorem radykalnych działań Królową.

Dlaczego Natasza Królowa postanowiła schudnąć

Jak poinformowała gwiaździsta «Syrenka» w swoim Instagram, schudnąć zamierza w bardzo krótkim czasie. Taka determinacja piosenkarki jest spowodowane tym, że, zdaniem męża, u niej pojawił się cellulit. Ponieważ opinia Siergieja dla Nataszy ma duże znaczenie, wybrała dla siebie maksymalne obciążenia.

Małżonkowie trenują na siłowni razem. Głuszko osobiście kieruje zajęciami Królową i zawsze znajdzie odpowiednie argumenty, aby utrzymać jej zainteresowanie sportem.

Sam Siergiej – doświadczony kulturysta, który na drodze do sukcesu dawno temu nauczyłem się, pokonać lenistwo i niechęć, co z powodzeniem uczy Natashy.

Dlaczego Natalii Królową detox dieta

Wraz z aktywnymi zajęciami sportowymi piosenkarka zaczęła przestrzegać specjalnej diety detox, obliczonej na jeden miesiąc. O tym ona też powiedziała w swoim Instagram.

W opublikowanym poście Natasza twierdzi, że taki tryb żywienia wybrała dla zwiększenia efektywności ćwiczeń na siłowni.

Według Królową, prawidłowe odżywianie ma duże znaczenie w kompleksie z zajęciami sportowymi.


Natasza nazwała swoją detox diety jest bardzo prosty :

  • jest ona oparta na warzywach i białkach,
  • przy tym całkowicie eliminuje słodkie i mąkę.

Również dieta przewiduje oczyszczanie za pomocą specjalnego zestawu suplementów diety, który piosenkarce polecał jej przyjaciel – dietetyk Michał Gawriłow.

Leki kupowane w Ameryce i zostały wybrane na podstawie wyników analizy krwi Królową.