f7ed5c398e3a1665a85171a0742b0154

Lolita Milyavskaya poszła i warknęła: «Do plastycznym operacji czuję się wspaniale!»

Spis treści:

 • stosunek Lolity do chirurgii plastycznej
 • stosunek do diet
 • oczyszczająca kefir diety
 • problemy zdrowotne wokalistki

Эпатажная, ekstrawaganckie, «dziewczyna bez kompleksów» – Lolita potrafi zadziwiać i szokować, wyznając miłość do plastiku, stawiając prowokacyjne stroje na daleko wadliwych formy i zmieniając partnerów jak rękawiczki.

Milyavskaya – jedna z najciekawszych osób w rosyjskim gwiazdkowym Olimpie. Wspaniałe aktorskie dane, wybuchowy temperament i искрометное poczucie humoru zapewniły piosenkarce miłość milionów fanów.

Za jej życie śledzą фолловеры i krytyki, jej kształt dyskutują piśmidła i Lolita chętnie idzie na dialog, nie ukrywając ani wieku, ani słone szczegółów życia prywatnego.

Lolita Milyavskaya: bez kompleksów i bez cięć

Kilka lat temu piosenkarka wysadziła społeczeństwo publicznych wyznań na temat chirurgii plastycznej, do której Milyavskaya udała się w celu odchudzania i odmładzania i skłonności do kokainy, od którego udało jej się pozbyć.

W tym cały jest szczera, prawdziwa, a jeszcze – niezwykle delikatna kobieta, która mieszka pod maską oziębłego stalowej «baby». Jej obce wszelkie kompleksy i historii swoich relacji z pięknem piosenkarka nie ukrywa pod pazucha.


Jako ze skłonnością do nadwagi, Lolita kategorycznie odmówiła siedzieć na diecie i wolała usługi chińskich lekarzy – terapeutów i иглорефлексотерапевтов, aż pewnego dnia przyjaciel nie podpowiedział:

«Kto teraz siedzi na diecie? Poszła – i odcięła!»

I Lolita «poszła i odcięła».

Liposukcja, plastyka powiek, lifting twarzy, zastrzyki z botoksu – o wszystkich swoich procedurach piosenkarka szczerze opowiadała w wywiadzie.

Na pytanie, dlaczego ona nie ukrywa faktów interwencji chirurgicznej, Milyavskaya odpowiedziała:

«Nie będę ja opowiadać bajki, że dobrze się wczoraj bawiłaś i od tego moje powieki zwrócił».

Piosenkarka nie ukrywała: do plastiku odnosi się pozytywnie, najważniejsze w tym przypadku – nie перебарщивать.

«Usta okonia – wyraźne problemy z mózgiem»

– żartuje artystka.

Słowo «kompleksy» – na pewno nie z jej słownika. Prowokacja – jej oryginalny styl. Czy liposukcja – jedyna broń, która pomaga piosenkarce dostosować ciężar?

«Diety – nie moje, ludzie je zabijają zdrowie»

Piąty «jubileuszowy» mąż Милявской, tenisista Dmitrij Iwanow – absolutnym zwolennikiem sportowego stylu życia. Zaszczepić miłość do sprawności żona Dmitrija nie udało.

Ruch wystarczy w гастрольной życia, niepotrzebne stresy – do niczego-uważa artystka i w rzadkich przypadkach, ucieka się do pomocy diety.

Wagi podłogowe w domu piosenkarki są, tylko gdzie oni zbierają kurz nie interesuje jej.

«Gdy stanęłam na wagę i zobaczyłam, że ważę 82 kg, mam depresje»

– od tego czasu piosenkarka blisko nie nadaje się do generatora złego nastroju.

Oczyszczająca kefir diety Милявской cyganka w beauty-blog. Wykorzystuje czy artystka ją w rzeczywistości, historia milczy, co zresztą nie umniejsza skuteczności samej diety.

Menu diety Lolity» wygląda następująco:

 • dzień 1: do 6 sztuk gotowanych ziemniaków, 500 g jogurtu;
 • dzień 2: 150 g gotowanego kurczaka, do 1,5 l маложирного jogurtu;
 • dzień 3: 150 g gotowanej wołowiny, do 1,5 l kefiru;
 • dzień 4: 150 g gotowanej ryby, do 1,5 l kefiru;
 • dzień 5: некрахмалистые owoce i warzywa w nieograniczonych ilościach;
 • dzień 6: bez ograniczeń kefir;
 • dzień 7: wełna lub czysta woda pitna.

Rygor diety pozwala wątpić w to, że to właśnie ten system zasilania wykorzystuje artystka, której nie są charakterystyczne dla tego rodzaju ofiary. Lolita woli być «z normalnej пухлой pupą i biustem» i nigdy nie zamierzała гробить zdrowie na rzecz анорексичным standardy urody.

Piosenkarka jest daleka od ogólnie przyjętych «90-60-90», ale hipnotyzujący charyzmą i opalizującym na krawędzi energią. Zbędne kilogramy? Do diabła! Życie musi pokonać kluczem! Orientacja – teren przyjemności!

«Nigdy nie nadużywanie jedzeniem»

Niestety, pełnia Lolity w ostatnim czasie nabyła niepokojące rozmiary. Historyk mody Aleksander Wasiljew nazwał эпатажную piosenkarkę «portowej dziewczyną» za miłość do sylwetkę sukienki, które podkreślają wszystkie niedoskonałości. Na co Lolita przyznała: ma naprawdę problemy, ale nie z apetytem, a ze zdrowiem.

«Powód nie w tym, że ja ciągle жру. U mnie rzadko się zdarza apetyt»

– dzieli się Milyavskaya.

Ze słów Lolity przyczyna kompletności – w нарушенном metabolizmu, który stał się konsekwencją częstych stresów. Nawet zjedzony ogórek stara się opóźnić na biodrach, skarży się piosenkarka.

Dziś artystka promuje programy żywienia, opracowanej przez endokrynologa, i przechodzi kurs wzmacniająca terapii lekowej, który powinien pomóc schudnąć.

Przez pierwsze 4 tygodnie zdrowego i ułamkową zasilania Lolita pozbyć się 4 kg i 7 cm wielkości. Do Nowego roku piosenkarka zamierza radykalnie przekształcony, i stanąć przed publicznością znacznie похудевшей.

Ma, wierzymy, że wszystko się uda! Czy jesteś gotowy, aby pokonać trudności? Wtedy – kurs na odchudzanie!