0d9a318fb7e908f1a84c77719f0315bb

Kropkowanej zasilanie odchudzanie: spalamy tłuszcz, bez stresu dla organizmu

Spis treści:

 • istotą metody
 • korzyści z diety
 • podstawowe zasady
 • sporządzanie menu
 • zasilanie w zwykły dzień
 • zasilanie w tłoczny dzień

Kropkowanej zasilanie – jedno z ostatnich wpływom, tak widocznym współczesnej dietetyki. Tak jak ja nie odnosi się ściśle do zakazujące lub ekologicznych rodzajów diet, uznano ją za taką «złotym środkiem» – dzień jedz, dzień odpoczynku od jedzenia.

Stosując się do podstawowych zasad tej techniki, można nie tylko zrzucić zbędne kilogramy, ale także pozbyć się znienawidzonych centymetrów w talii.

Porozmawiajmy trochę więcej o tej diecie.

Istotą пунктирного zasilania i korzyści dla figury

Ten system zasilania nie można przypisać do konkretnego rodzaju diety. To raczej styl życia, tak jak go przestrzegać zasad można przez dłuższy czas, dając odpocząć organizmowi.

Nic dziwnego, że taka metoda posiłku zarósł tak ogromną liczbę fanów, nie tylko wśród kobiet, ale również wśród płci męskiej! Dużo łatwiej mniej jeść przez cały dzień, niż przestrzegać dzienny post i jeść określonego zestawu produktów.

Metoda пунктирного zasilania ma na celu przyspieszenie przemiany materii bez stresu dla organizmu, w nawyku, którego zapas tłuszczu «na wszelki wypadek». W диетологию ten system przeniesione z zawodowego sportu. Wiele artystyczne łodzi właśnie w ten sposób wspierają swoją wagę na tym samym poziomie.

Jakie korzyści ma taka dieta odchudzanie?

 • Po pierwsze, organizm nie żyje w stresie, więc nie stara się zaopatrzyć się zbędnymi kaloriami.
 • Po drugie, wszystko, co jest spożywane w zwykły dzień, gubi się już na następny, więc nie ma czasu залежаться.
 • Po trzecie, w połączeniu z ćwiczeniami fizycznymi, już za dwa tygodnie będziesz wyglądać szczuplejsze.

Dzięki czemu odchodzą zbędne kalorie?

W pierwszy dzień można jeść wszystko, ale najważniejsze jest zasada, że ważne jest, aby wiedzieć, kiedy przestać.

Tak więc, nie należy наедать się tłustymi ciastem, upijać słodkie napoje gazowane i jest неполезную żywności. Jeśli tak robić, tu nie będzie.

Zbędne kalorie uciekają, gdy umiarkowanie jeść w pierwszym dniu, a następnie, w drugiej dwa razy zmniejszasz swoją dietę. W ten sposób można запасаетесь jeden dzień, a organizm rozciąga otrzymaną energię na dwa.

Podstawowe zasady techniki

Nie nieżywnościowych, a zmniejszenie kaloryczności diety.

W «chudy» dzień możesz nadal jeść, ale dieta różni się od pierwszego dnia niskiej kaloryczności. Ponieważ organizm nie boi i nie chce zaopatrzyć się w tłuszczu.

W tłoczny dzień można:

 • pić kefir i jogurt;
 • jest niskotłuszczowy twaróg;
 • jaja;
 • grejpfruty;
 • gotowane filety z kurczaka.

Dzienną porcję jedzenia należy podzielić na 5 trików, dzięki czemu nie będziesz głodować.

Nie atakować na jedzenie w pierwszy dzień. Jeśli się przejeść, rozładunek nie da rezultatu. Aby tego uniknąć, porcja jedzenia nie musi być więcej twojej pięści. I znowu jemy 5-6 przyjęć.

«Rozładowywać» organizm można nie więcej niż 3 dni z rzędu. Jeśli chcesz, aby został oczyszczony z nadmiaru, niskokaloryczne posiłki powinny trwać nie więcej niż 72 godzin. W przeciwnym razie, systemy organizmu «przestraszą i zaczną stanie się kaloriami.

Treningu. Aby był pożytek dla utraty wagi, należy pamiętać o fitness. Budowania mięśni, co pomaga w rezultacie mieć nie tylko złe, ale i stonowanych ciała.

Woda – nie mniej niż 2,5 litrów.

Zalecenia dotyczące menu

Plan zasilania jest sporządzana indywidualnie dla każdej kobiety, w zależności od pożądanej wagi. Aby nie jeść zbyt wiele, ważne jest, aby monitorować ilość spożywanych kalorii.

Obliczyć tę liczbę proste: trzeba pożądany waga mnożyć na 33, jeśli planujesz równolegle do uprawiania sportu, lub na 30, jeśli myślisz, że uda ci bez kondycji. Cyfra, która otrzymała – twoja dzienna norma w pierwszy dzień. Na drugi dzień przypada dwie trzecie, jeśli умножали na 33 i jedna trzecia, jeśli na 30.

Ten system zasilania nie zakłada konkretnego menu. To ty decydujesz, co będziesz jeść, a co nie. Ważne jest tylko, aby pamiętać, że całkowita kaloryczność spożywanych przez produktów nie powinna przekraczać swoją dzienną normę (jej właśnie obliczyliśmy).

Oferujemy państwu zalecenia dotyczące żywienia w prosty i rozładunkowy dzień.

Zwykłe dni

Jeść można dowolny żywność, oprócz słonej, smażone i pikantne. Nie warto też należy opierać się na słodycze, bułki i kaloryczne napoje. Chodzić na siłownię, najlepiej w pierwszej połowie dnia, tak jak poranne i popołudniowe treningi skuteczniej wieczornych.

Post dzień

W tych dniach diety będzie wynosić jedną lub dwie trzecie menu zwykłego dnia. Biorąc dwie trzecie, pamiętaj, że ten dzień trzeba spędzić w ruchu. Jeśli jest to trening musi być intensywny. W tłoczny dzień pierwszeństwo warzyw i tłuszczu kurczaka, gotować którą należy na parze.

Kropkowanej zasilanie – świetny sposób, aby osiągnąć pożądany kształt!