61415860a039ca87809dd29316205012

Kolegiackiej dieta: energia zbóż odchudzanie

Spis treści

  • system макробиотического zasilania
  • 10 kroków do zdrowia
  • «Samara wielkoludzie»
  • wady

Orientalne tradycje pewnie osadzony w nasze codzienne życie. Przykładem pozytywnej integracji Wschodu i Zachodu jest kolegiackiej dieta lub dieta na N7 zbóż – szczególnie макробиотическое zasilanie, którego efektem staje się zmniejszenie masy ciała o 5-10 kg i przywrócenie bilansu energetycznego.

Zaletą макробиотики – używane genetycznie powiązanych produktów.

Drogie egzotyczne menu w stylu śródziemnomorskim, skandynawskich czy francuskich diet – hołd modne tradycji, ale nie absolutną koniecznością. Ostrygi w normandii sosie, przegrzebki «Saint-Jacques» z pierś z wątrobą i inne przysmaki zostaw na później. Przed – surowe klasztorne życie. Wszystko, co potrzebne do aktualizacji energii, zdrowia i odchudzania – zboża.

Kolegiackiej dieta w systemie макробиотического zasilania

Макробиотика («wielkie życie»), której częścią jest kolegiackiej dieta, to system oparty na zasadach harmonii yin i yang. Zdrowie – wynik równowagi, przewaga każdy energii pociąga za sobą choroba.

Szczegółowe instrukcje w zakresie równowagi zasilania dostarczył George Осава, który dzięki макробиотике wyleczony i innych chorób. Uczniowie Осавы prace nauczyciela przystosowali do zachodniego myślenia – i z 1960 макробиотика zaczęła rozprzestrzeniać się po świecie z niezwykłą prędkością.

Nadwaga, jak zwykle – wynik nadmiaru w diecie cukru i produktów go zawierających, owoców, produktów pochodzenia zwierzęcego, a także chemicznie zmodyfikowanych potraw (konserw, półproduktów, posiłków wyrafinowany, «wzbogaconej» barwniki, stabilizatory, wzmacniacze smaku).

W celu rozwiązania problemu otyłości макробиотика oferuje 7 spożywczych trybów:

  • pierwsze cztery zawierają zboża, warzywa, mięso, drób w różnych proporcjach, ograniczają owoce i wykluczają całkowicie desery;
  • diety piątej i szóstej diety stanowią tylko zboża i warzywa – 80% i 20%, 90% i 10% odpowiednio;
  • składniki siódmy (klasztoru) – 100% zboża i pewną ilość biologicznie aktywnych substancji naturalnych, w tym – ostropest, pierzga, spirulina, chitosan i inne.

Монастырское zasilanie – najbardziej dysk макробиотический tryb, który kategorycznie nie może być stylem życia, a jest przeznaczony tylko do radykalnego oczyszczenia organizmu w ciągu 10 dni. Tylko mnisi tybetańscy bezkarnie mogą sobie pozwolić na jakiekolwiek eksperymenty z ciałem – poziom ich zdrowia fizycznego i duchowego rozwoju na zamówienie powyżej.

Kolegiackiej dieta: 10 kroków do zdrowia

Brzmi fantastycznie, ale do całkowitego przywrócenia pracy narządów i układów, do pełnej aktualizacji krwi nie jest wystarczająco dziesięciu dni. Teoria pięknie wygląda i brzmi łatwo, ale praktyka wymaga ofiar.

Zaawansowana regenerująca dieta nr 7 – trawiaste i zezwala na picie tylko greci, brązowego ryżu, żyta, owsa, jęczmienia, pokruszony pszenica i proso w отварном lub запаренном postaci. Owsianka z pełnych zbóż stosuje się dwa razy – w południe i przed zachodem słońca.

Alternatywny wariant dostosowany – 3-5 posiłków dziennie (porcja z 40-45 g suchego produktu). Orientalne tradycje nie zabraniają dodawanie przypraw (kurkuma, imbir, kolendra), zachodnie – niewielkich ilości soli morskiej, ale nadużywać «dodatkami» nie trzeba.

Głównym celem «post» – nie nacieszyć receptory, a oczyścić i uzdrowić ciało, pozbyć się chorób i nadwagi.

  • Pełnoziarniste zboża – «powolne» węglowodany, dostawcy energii i źródła błonnika naturalnego энтеросорбента, który wchłania toksyny i usuwa je.
  • Woda i herbatki ziołowe – płynna część diety, zapewnia zdrowy przebieg procesów metabolicznych i wydalanie produktów rozpadu. Autor макробиотики George Осава polecam maksymalnie zmniejszyć ilość выпиваемой wody, ale w warunkach współczesnej высокотоксичной życia spełnienie tego wymagania może pogorszyć stan. Pić wodę należy w miarę pojawienia się pragnienia lub nawet częściej.

Owsianka-tak woda – i tylko?

Монастырское zasilanie – rodzaj post, który wyklucza różnorodność i przyjemność i aktywuje naturalną malowanie detox program.

Przed rozpoczęciem przygotuj organizm: okres adaptacji trwa 2-5 dni, zakłada spożywanie 1-2 małych posiłków dziennie (1-2 łyżki) zamiast przekąski lub zastąpienie jednego posiłku kaszą. Nie zapomnij poprawnie wyjść z postu, stopniowo włączając do diety warzywa, produkty mleczne i dopiero potem – produkty pochodzenia zwierzęcego.

«Samara olbrzymie» – макробиотика bez kłopotów

Zakup ekologicznie czystego ziarna, jego rozdrabniania i wzbogacania mieszanki biologicznie aktywne substancje (спирулиной, chitozanu, pszczoła chleba i innymi фитокомпонентами) – kłopotliwe wydarzenie w warunkach współczesnego życia. Pełnoziarnisty produkt «Samara olbrzymie» – macrobiotic kasze, przygotowane według tradycyjnej wschodniej receptury z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu.

Wygodny sposób gotowania (zalać wodą), brak dodatków chemicznych i konserwantów, ekologiczne surowce od sprawdzonych dostawców, zrównoważony i wzbogacony skład – produkt zwalnia od trosk i pozwoli przejść detox bez oderwania się od codziennych spraw.

Wynikiem злаковой rozładunku będzie nie tylko odchudzanie na 5-10 kg, ale i przywrócenie metabolizmu, zwiększenie energii ciała, oczyszczanie jelit, naczyń krwionośnych, dróg żółciowych. W drodze na szczyt zdrowia możliwe jest pogorszenie stanu zdrowia, których nasilenie zależy od stopnia zanieczyszczenia organizmu toksynami. Przygotuj się na bóle głowy, nudności, zaparcie, wzrost temperatury, высыпаниям na skórze – nie panikuj, należy zwiększyć ilość wody i zmniejszyć obciążenie.

Wady klasztoru diety

Niestety, макробиотика, a zwłaszcza dieta N7 – daleko od diety i nie są w stanie spełnić wymagania fizjologiczne organizmu. Podczas intensywnej aktywności fizycznej, przewlekłych chorobach (szczególnie układu pokarmowego), ciąży, w okresie laktacji, «post», jest zabronione. Duża ilość błonnika w menu (około 20%) podczas długotrwałego эксплуатировании diety stanie się przyczyną niedoboru substancji mineralnych, a ograniczenie płynów – sprawcą odwodnienia i zaburzenia funkcjonowania narządów i układów.

10 dni surowego postu – inwestycja w potencjalne zdrowie i długowieczność.

Przed eksperymentem skonsultować się z lekarzem i zamieszczenia jego obsługą. Pamiętaj, wschodnia filozofia może być nie stać na zachodnim poglądu na świat i zamiast odzyskiwania nagradza ruiny.