9f4bfa4b725dab3fe097e2da6593a0fc

«Kanadyjski inwazja» w świat diety na spalanie tłuszczu

Spis treści:

  • «lekkie» odchudzanie
  • oszczędzający tryb diety

Obecnie kobiety znana jest ogromna ilość diet. Niektóre z nich skierowane są na spalanie tkanki tłuszczowej, inne na kasowanie zbędnych kilogramów.

Jak na ironię, większość odchudzania starają się wszelkimi sposobami pozbyć się nadwagi, podczas gdy tłuszcz, tak i pozostaje na swoim miejscu. A wszystko dlatego, że siedzieć na diecie drugiej grupy znacznie łatwiejsze, a i tak wynik można ocenić dosłownie raz.

Jeśli chcesz nie tylko zwolnić kilka kilo, ale i zmniejszyć жирову warstwy społeczne, proponujemy zapoznać się z dwoma ciekawymi metodami, którzy przybyli do nas z Kanady.

«Lekkie» odchudzanie od Brada Pylonów

Dietetyk i profesjonalny trener Brad Pilon w trakcie zbierania informacji do obrony pracy doktorskiej magistra zauważyłem zdumiewający fakt: wbrew wszelkim prawom dietetyki, pokój dzienny z głodu, przyspiesza przemianę materii i spalanie tłuszczu.

Dane zostały uzyskane na podstawie badań w Izraelu grupy osób z nadwagą. Uczestnicy eksperymentu zasilane zgodnie z zasadami «дробности» zwiększały masę tłuszczową, podczas gdy ludzie, zużywa mniej dobowej normy kalorii łatwo zrzucony ciężar.

Innymi słowy Pylon zaleca, aby nie chodzić samemu regularne liczenia kalorii, a usunąć z diety śniadanie i obiad kilka razy w tygodniu, żywiąc się tylko w godzinach wieczornych.

Należy pamiętać, że to jest «lekkie» odchudzanie nie jest zgodna z aktywnym zajęciem sportu, z problemami trawienia i ze słabą wolą.

Jeszcze jeden «kanadyjski» metoda od Dan Th

Fitness — instruktor i właściciel własnym studio Dan Go popiera ideę o okresowym na czczo. Jednak nie zaleca 24 godziny «głodówki» kobiety.

Dla przedstawicielek płci pięknej Roku oferuje bardziej oszczędny tryb:

  • wcześnie rano — kawa;
  • śniadanie w 12 godzin;
  • obiad w 17-18 godzin, a może i później;
  • optymalny czas do kolacji – 21:00.

Odchudzanie metodą Go całkowicie sprzeczne z zwolenników idei o otyłości na «diecie pracownik biurowy». Warto zgodzić się z faktem, że po pracy człowiek może spokojnie zjeść obiad, jedzenie więcej niż norma.

Jednak i na to Dana Wieku ma swoje rozwiązanie – jeść jednoelementowe kolacją (mięsem, rybą lub warzywami). Ponadto porcja nie powinna być większa od dłoni.

Zdaniem fitness – instruktor 16 godzin powstrzymywania się od jedzenia, nie są w stanie spalić nadmiar tłuszczu, ale i odmłodzić ciało.

Zanim wykonaj jedną z kanadyjskich metod zastanówcie się, czy można, rezygnując z posiłków na dobę, nie spaść na następny dzień? Jeśli nie, dane sposoby na odchudzanie nie pasują!