b63b43b4c9cd5a6056d505f8890d8167

Jak odchudzić Władysław Permjakova: «Walka o idealną figurę!»

Spis treści:

 • w imię dziecka
 • metody utraty wagi sprzed ciąży
 • udział w projekcie «Schudnąć z СтарХитом»
 • plan diety
 • arsenał środków na odchudzanie

Słynna pielęgniarka Gabrysia z «Stażystów», brutalna прапорщица Топалова z «Żołnierzy» – urocza aktorka Swietłana Permjakova zawsze była daleka od wzorcowych standardów.

Bujne kształty nie tylko nie przeszkadzały jej realizować swój twórczy potencjał, ale w dużej mierze przyczyniły się do tego. Widz lubi Пермякову za oryginalność i spontaniczność, kolorystyka i jasność obrazu scenicznego.

Na radykalne odchudzanie Władysław zdecydowała się z powodu ciąży. «Зажиревшая świnia nie przynosi miotu», – żartowała Permjakova w wywiadzie, wyjaśniając przyczyny radykalnych zmian.

W imię przyszłości dziecka aktorka musiała schudnąć 16 kg.

Bohaterskie ofiary zostały nagrodzone. W rodzinie aktorki i jej młodego małżonka Maxima Skriabina urodziła się córka Warieńka. Ciąża i karmienie powrotem wagi z nawiązką, ale w ciągu kilku miesięcy aktorka doprowadziła się do porządku i pojawił się przed publicznością w najlepszej z ich form.

Jak udało jej się schudnąć?

Władysław Permjakova: «Chudości nie różniła się nigdy!»

Rola apetyczny komiczny толстушки przyniosła aktorce sławę. Niestandardowe proporcje były wizytówką Swietłany. Zamiar stać się mamą перечеркнуло twórczej roli i wprowadził korekty w życie 40-letniej kobiety, której udało się zrzucić 16 kg do tego, aby zajść w ciążę.

O powieści z 21-letni Maxime Скрябиным Svetlana nie rozprzestrzeniała się. Niekonwencjonalna orientacja młodego małżonka raczej iść na kompromis utalentowaną aktorkę z trudnym losem kobiet. A to o tajemnicach swojego fenomenalnego odchudzanie Permjakova откровенничала z przyjemnością.

Za 2,5 miesiąca aktorka «сдулась» do 78 kg.

Żadnych oryginalnych receptur gwiazda «Stażystów» nie używał:

 • masaż trzy razy w tygodniu u znajomego kręgarz;
 • sztywna dieta – mikroskopijne porcje, «czekolada, kok w bok», menu na bazie warzyw, produktów białkowych i niewielkiej ilości owoców (głównie grejpfruty i zielonych jabłek).

Z 78 kilo musiał pożegnać się podczas ciąży. Aktorka zdobyła wszystko, co schudłam.

Po 7 miesiącach po urodzeniu Barbarzyńcy Permjakova wzięła udział w trzecim sezonie projektu «Schudnąć z СтарХитом», w ramach którego ustanowił nowy rekord w 77 kg i wygrała.

«Przestań się łudzić! Jesteśmy jak chcesz możemy mówić, że lubimy sobie толстушками, ale czy to prawda?!», – w wywiadzie aktorka nie ukrywa, być «пышкой» – nie jest przyjemność, i wzywa wszystkich do walki o swoją sylwetkę i nie mówić «ja nie mogę». «Stanie! Ale nie myślcie, że walka będzie łatwe. Będzie musiał się pocić, i płakać».

«Ja mógł powiedzieć sobie: Stop, kochanie. Wszystko, tracę na wadze»

«Pocenie się» dało wspaniały efekt. Tylko za pierwszy miesiąc uczestnictwa w projekcie aktorce udało się schudnąć 10 kg w Ciągu dwóch kolejnych waga osiągnęła pożądanego poziomu i pokonał ją. Napięty harmonogram nie tylko nie przeszkadzał schudnąć, ale i przyczynił się do tego.

Występy spalenie kalorii i nie pozostawiają czasu na długotrwałe i kaloryczne biesiady, a wolne chwile wypoczynku aktorka przeznaczone na fitness i wychowanie córki.

«Po spektaklu przyszedł do pokoju – pokręciła press. Aż trzy podejścia do 10 razy! A rano jadłam śniadanie w restauracji w hotelu, zjadła surówka z kiszonej kapusty, pomidorów, ogórka i pietruszki».

Diety-plan Svetlana wynosiła dietetyk Małgorzata, Królowa, za pomocą której nabrała smukłości nie jedna gwiazda rodzimego show-biznesu.

 • Gotowane ryby i mięso, owoce i warzywa, produkty mleczne, rozładunku dni преображали kształt Пермяковой na oczach tysięcy fanów. Podczas gdy koledzy уминали bułki i bułki, Władysław перекусывала warzywa, pojemnik z którymi aktorka zawsze brała ze sobą do fotografowania.
 • Rezygnacja z soli według zaleceń Królową stresował program dietetyczny: «Sól! No, do widzenia».
 • W Ostatki aktorka musiała gryźć marchew, podczas gdy bliscy «jedli tak нахваливали» naleśniki z masłem.

Bohaterstwo Пермяковой przewyższał oczekiwania fanów:

«Dziś staram się nie jeść nic oprócz grejpfruta. Wyjątkiem był tylko śniadanie jedli z Maksimem ser i ogórki».

Przykład inspirował na wyczyny subskrybentów bloga. «Помпушка Светка» таяла i хорошела.

«Kobieta – silna płeć!»

Permjakova эксплуатировала szeroki arsenał środków na odchudzanie:

 • akupunktura w Instytucie chirurgii plastycznej,
 • cryolipolysis,
 • trening w sali fitness,
 • zajęcia z osobistym «trenerem» Варюшей («gęsiego za córką, to na kolanach»),
 • tureckiej.

Pion w 17 kg zapewnił aktorce zwycięstwo w projekcie i owacje na stojąco subskrybentów bloga.

Władysław Permjakova – wzorzec silnej i niezależnej kobiety. O jej romansie chodzą burzliwe plotki, ale oni nie mogą iść na kompromis reputację jednego z wybitnych komiksów aktorek naszych czasów, której życie czasami przypomina tragedię, a czasami nasycony szczegółami gatunku thriller.

Dziś Permjakova wziął time-out w życiu osobistym i zamierza być «sama sobie panią». Zasłużony odpoczynek!