6d9bd3393f5da50ed4979016ba386442

Horoskop odchudzanie: dieta dla Ryb. Jak wydostać się z wody na świecie własnych złudzeń?

Spis treści:

 • zasady odchudzania dla ryb
 • pomocnicy przy odchudzaniu
 • przeszkody przy odchudzaniu
 • astrologia wskazówka

Najbardziej kontrowersyjny przedstawiciel zodiakalny okręgu Ryb ma dwóch patronów – Neptuna i Jowisza, które warunkują dwoistość natury.

 • Z jednej strony, «rybki» wolą płynąć z prądem i nie podjęcia aktywnych kroków modernizacji własnego życia.
 • Z drugiej strony, zawsze są w stanie na ofiarne czyny, w których może być odchudzanie.

Jak wydostać się z wody na świecie własnych złudzeń? Jak nie wpaść w depresję, więc jakość twojego зодиакальному znaku, i pokonać nadwagę?

Nasze wskazówki pomogą najbardziej wrażliwe przedstawicieli znaku pozbyć się sieci nadmiaru tłuszczu i udać się w ocean przyjemności życia z nową garderobą.

Jedzenie Ryb: o marzeniach, romans i trudnej rzeczywistości

Środowisko – miłość, harmonia, tworzenie i kreatywność. Wszystkie Ryby kategorycznie nie akceptują pragmatyzmu w relacjach i odpowiedzialnych nudnych spraw, popadania w przygnębienie i depresję w momencie zderzenia ideałów z surowymi zasadami życia.

Niestety, nie wszystkie twoje marzenia potrafią się spełnić i świadomość tego godnego pożałowania faktu zmusza niektórych z was miała skoczyć alkoholizmu lub obżarstwa.

Nadużywanie alkoholu, słodkich deserów i tłuste jedzenie ma niekorzystny wpływ nie tylko na stan kształty, ale i zranić zdrowie, grożąc prawidłowe funkcjonowanie wątroby, układu pokarmowego, układu krążenia, wydzielania wewnętrznego gruczoły (słabe punkty).

Dieta dla Ryb staje się środkiem redukcji masy ciała, lek przeciw chorobom i prewencyjne bronią w walce z «gwiazd» predyspozycji.

Cechą charakterystyczną wszystkich znaków wodnych i Ryb w szczególności uzależnienie od wyglądu (i wagi) od życiowych perypetiach.

W braku miłości, troski, dobrego samopoczucia przyjdziesz do spustoszenia, zastępując deficyt pozytywnych emocji nadmiarem tłuszczu. Zanurzyć się w przytulny kokon tłuszczu zajezdni, można zyskać upragniony komfort w świecie złudzeń, marząc lub lamentować «kiedy będę…», «gdyby…», «kiedy…».

Pamiętaj, że twoim karmiczna zadanie – nauczyć się sztuki życia tu i teraz. Wszystkie wydarzenia, które refleksje z przedrostkiem «nie», należy przestawić w kierunku realizacji. Jak to zrobić?

Zasady odchudzania dla Ryb

 • Przeanalizuj okoliczności, które prowadzą do nadwagi. Najczęściej przedstawiciele twojego znaku zodiaku zastępują posiłek niezadowolenie z życia seksualnego. Niektórzy cierpią нереализованности w dziedzinie twórczości lub sztuki. Вынырните z marzeń i przeprowadzić inwentaryzację życia. Wynikiem twojego skrupulatnej analizie musi stać się позитивистское stwierdzenie «ja mogę», a nie утопическое «mogłabym, gdyby…».
 • Otaczaj się dobrymi i pozytywnymi ludźmi. Ryby są bardzo podatne na wpływy z zewnątrz i z przyjemnością хандрят za firmę. Zrezygnować z obcowania z tymi, którzy mają złe doświadczenia odchudzanie i przekonuje do marności tego zajęcia.
 • Zakochani? Zakochać. Stan zakochania – najlepszy жиросжигатель dla wszystkich znaków zodiaku, dla ciebie – w szczególności. Miłość na zamówienie – czy rzeczywiście? Gwiazdy mówią «tak» i daje milion możliwości dla realizacji najskrytszych pragnień.
 • Ucieczka od rzeczywistości w talerz z jedzeniem może być spowodowane nudą życia. Zrób swoje życie ciekawe, wygodne i jasne, pozwól swojej osobowości twórczej wyrwać się na zewnątrz, należy tłuszczowej skorupa przygnębienia.
 • Woda – ważny warunek jakości swojego życia. Do czystej, pitnej lub cytrynowy – woda zawsze powinna stać w pięknej hrabiny na biurku. Przy pierwszym uczuciem głodu (powszechnie, обманчивом) – zrób łyk, ze zdziwieniem odkrywając, co naprawdę mnie pragnienie.
 • Tea party – jedno z twoich ulubionych zajęć, które mogłyby przyczynić się do zmniejszenia masy ciała, gdyby nie zwyczaj udzielania lub herbaty вазочками z miodem, конфитюром, ciastek i innych deserów. Niektórym Rybom wystarczy zrezygnować ze słodkiego, aby błyskawicznie schudnąć, czy ty nie jesteś z tej liczby?
 • Konserwy, tłuste i wędzone – odwołane. Do paleniska są wysyłane desery, do których bardzo obojętni. Idealne menu składa się z ryb, owoców morza, warzyw, ziół, zbóż, jaj, sera, glonów. Od soli trzeba zrezygnować lub użyć go w minimalnych ilościach, pozbywając пресности z pomocą imbiru, kminek, czosnek, estragon.
 • Dla poprawy zaopatrzenia organizmu w tlen i w celu zapobiegania niedokrwistości wzbogacić dietę w roślinne źródła żelaza – jabłkami, orzechami, rodzynkami, migdałami, гречей.
 • Sport harmonijnie uzupełniają dietę. Pływanie, аквааэробика, nurkowanie i inne sporty wodne atrakcje nie tylko spalić tłuszcz, ale i odzyskać swój spokój. Podłącz jogi lub stretching – i zapomnij o nadwadze.

Troska o diecie musi być świadome. Trud wychowania prawidłowych nawyków żywieniowych wymaga czasu i wysiłku. Sztuka tworzenia i przekazywaniem trudnych życiowych ustawień przyda w przyszłości i uchroni od rozczarowań, porażek i beznadziei. Dieta to nie tylko minus ciężar, ale i plus doświadczenie i воспитывающий factor.

Pomocnicy przy odchudzaniu:

 • siła woli i średnica pręta («rybki» nie jest tak słabej woli, jak to wygląda z zewnątrz);
 • wyrażone zdolność do wizualizacji wynik;
 • pragnienie, aby uzyskać uznanie innych;
 • poświęcenie w imię większego dobra.

Przeszkody przy odchudzaniu:

 • nawyk odkładania na później;
 • strach przed niepowodzeniem;
 • trudności z radzeniem pokusie;
 • chwiejność emocjonalna.

Astro-rada: wymień pasję do rozgrzewającą napojów i caloric deserów na aktywne życie seksualne.

Słynne Ryby w świecie urody – Natalia Водянова i Cindy Crawford – mimo wszystkich słabości (których u każdego z nawiązką!) szli w kierunku marzenia, czasem pod prąd, pokonując opinia publiczna i radzenia sobie z wodospadem trudności.

Twoja delikatność, kobiecość i nieśmiałość – niewątpliwe atuty. Приумножьте swoje zalety, obserwując postacią w każdej sytuacji życiowej.