b8686d3f04930294868f26d578f8ea4b

Egzotyczne diety: wybierz sobie dowolny!

Spis treści:

 • winna
 • леденцовая
 • plac
 • energetyczna

Dość schudnąć na гречке, kefir, zielonej herbacie z cytryną lub «pustym» ryżu? Wtedy proponujemy państwu kilka wariantów diet z dopiskiem «egzotyczne», tak dla odmiany i poprawy nastroju. Będzie potem, że z koleżankami dyskutować!

Winna dieta

Tak więc, dieta winowy lub bardzo zabawna. Wymyślili ją затейники francuzi, prawdziwi miłośnicy dobrego wina.

Będziemy śledzić jej cały tydzień. Gotowi? Wtedy do przodu!

 • Na śniadanie jemy trochę białka żywności, na przykład, omlet z dwóch białek jaja kurzego, jogurt naturalny lub kawałek twardego sera . Uzupełniamy wszystko to w jakikolwiek słodkim owocem, na przykład, bananem lub soczyste gruszki.
 • Obiad porcję chudego twarogu.
 • Na podwieczorek zadowolony z powłoki pomarańczą lub zielonym jabłkiem.
 • Zabawa ma na obiad. W tym czasie można jeść ser i pić jego kieliszek (nie więcej!) wina wytrawnego, białego lub czerwonego.
 • Podczas zgodności z takiej diety pijemy jak najwięcej zwykłej niegazowanej wody, zielonej herbaty oraz wody mineralnej.

Леденцовая dieta

Oferujemy doświadczyć na sobie леденцовую diety. «Czy to jest dieta?» — pewnie zapytacie. Dieta, jeszcze jaka dieta. Nadaje się zarówno dla сластен. Podczas niej trzeba jeść nie byle jakie cukierki, a te, które są wykonane z naturalnych składników i zawierają w sobie witaminy.

Twórcy леденцового diety twierdzą, że można go trzymać aż kilka tygodni. Jednak zdrowy rozsądek podpowiada nam, że tego robić nie trzeba. Trwać maksymalnie tydzień, albo i dwa. Z ciebie wystarczy.

Aktywne dzieci słodkiej plusem diety jest to, że po niej może przepaść polowanie do słodyczy! A o tym. Zaufaj nam, marzy niemal każda kobieta, która chce schudnąć!

A więc zaczynajmy:

 • w pierwszym tygodniu pozwalamy sobie zjeść tłusty twaróg, jogurt naturalny i dowolną ilość lizaków;
 • w drugiej – na śniadanie jeść żadnych owoców, na obiad – ryby, gotowane na parze z warzywnym sosie, a na kolację – znowu lizaki…
 • podczas takiej diety nie zapomnij, aby śledzić higieną jamy ustnej. Najlepiej myć zęby rano i wieczorem, a także dobrze, należy wypłukać usta po każdym posiłku. Po lizaki – zwłaszcza! I będzie ci szczęście!

Plac dieta

Czy wiedzieliście o tym, że wielu hollywoodzkich gwiazd, na przykład, takie, jak imiennik Aniston i Lopez wolą wszystkich diet plac dietę! Pomaga ona nie tylko tym paniom, ale i wielu młodych mamusi szybko dojść do formy po urodzeniu dziecka.

Istotą diety jest łatwy do brzydoty: trzeba tylko w ciągu dnia trzy razy jeść dzieci puree z malutkich opakowań. Nie gwarantujemy, że są w stanie wytrzymać na diecie dzieci cały tydzień. No a jeśli moczyć, to w nagrodę stać aż na siedem kilogramów mniej…

Energetyczna diety

Następny rodzaj diety polecamy tym, którzy stale cierpi na brak energii. Żartujemy. Jeśli będziecie się ściśle trzymać się jej, pozostanie zupełnie bez sił, bo zasada takiej diety – to nie jest wcale brak zasilania. Przecież jeść trzeba będzie nie byle co, a energię księżyca, słońca, na życzenie można wybrać nawet energię powietrza…

Istnieją zwolennicy energetycznej diety. Chcielibyśmy spojrzeć na nich, bo są głupie, twierdzą, że syci dzięki niebiańskiego wojska, czują się dobrze, a nawet zaczęły wyglądać młodziej.

A oto lekarze zalecają trzymanie takiej diety nie więcej niż dni, w przeciwnym razie ani słońce, ani księżyc nie pomogą ci odzyskać zdrowie!