56e58dd64daba8bb4204d2af0287d804

Dieta na chlebie i wodzie: schudnąć 7 kg w ciągu tygodnia!

Spis treści:

  • zasada diety
  • korzyści z wody
  • przykładowe menu
  • ważne wskazówki

Dieta na chlebie i wodzie jak raz jest przeznaczona dla leniwych lub zbyt zapracowanych pań, u których po prostu nie ma czasu (lub chęci) cały dzień wyczarować w kuchni i gotować dla siebie dietetyczną żywność, pokroić sałatki.

Jeśli uważasz, że na chleb nie da się schudnąć, to bardzo się myli. Tak, ten produkt jest uważany za bardzo caloric, jednak jeśli poprawnie wybrać jego odmiana (najlepiej, aby był выпечен razowy), nadwaga na pewno nie grozi.

Nie samym chlebem

Na pewno wielu przestraszyło nazwa diety.

Spieszę cię uspokoić: nie musisz cały tydzień żuć хлебушек i pić wodę, bo oprócz nich w diecie wejdą chude mleko i smaczne płatki owsiane.

Na czym polegają zasady chlebowego diety?

Chleb razowy – prawdziwym źródłem niezbędnych dla naszego organizmu witamin i minerałów. Pamiętam, jak mówili nasi mądrzy babci: bez chleba nie ma obiadu. Jednak nie warto go jeść w dużych ilościach. We wszystkim potrzebna jest miara!

Co do wody, to można ją pić w dowolnej ilości, ale pod warunkiem, że nie masz problemów z nerkami, sercem i ciśnieniem!

Najlepiej z rana, około trzydzieści minut przed śniadaniem, wykonywane taki rytuał: na czczo wypić szklankę czystej, niegazowanej wody. To pomoże obudzić organizm i «podkręcić» metabolizm.

Przy takiej diecie należy jeść trzy razy dziennie, co jest bardzo wygodne dla tych, którzy bardzo zajęty.

Niewątpliwą zaletą takiej diety jest to, że nie będziesz czuć głodu, a organizm – dużego stresu. Za tydzień naprawdę wrzucić do siedmiu dodatkowych kilogramów!

Przykładowe menu na jeden dzień

Menu chleba diety na jeden dzień wygląda mniej więcej w ten sposób:

  • jesz lunch porcją płatków owsianych, gotowane na wodzie lub w rozcieńczonym mleku, kawałek chleba. Pijemy czarna herbata;
  • obiad dwoma kawałkami chleba. Pijemy herbatę;
  • na obiad – kilka szklanek mleka i tyle samo chleba.

Ważne niuanse

Jak w przypadku każdej innej diety nie zapominamy główna zasada: jeść powoli, прожевываем jedzenie dokładnie! W ten sposób, nasycenie przyjdzie szybciej.

Taka dieta nie jest zalecane tym, którzy cierpią na cukrzycę, choroby nerek, serca, a także karmiących mamusi i kobietom w ciąży. Więc zanim zaczniesz doświadczać na sobie taka metoda odchudzania, najlepiej jest grać bezpiecznie i skonsultować się z lekarzem!

Zdrowie i szczupłą sylwetkę!