35823d8442a5ee5f4bbfada11061fa4c

Dieta Minus obiad»: tajemnica amerykańskiego diety!

Spis treści:

 • tajemnica amerykańskiego diety
 • pięć plusów diety
 • dynamika i wyniki
 • porady dla początkujących diety
 • dodatkowe zasady

Tak się historycznie złożyło, że problem szczególnej otyłości u amerykanów stała się priorytetem dla jednego pokolenia mieszkańców Nowego Świata. Na dzień dzisiejszy naukowcy opracowano i wdrożono wiele różnych diet, które hamowały i/lub przestają być zupełnie rozwój tego bardzo poważnego i wystarczy niebezpiecznego – choroby.

Dietetycy dały początek pozornie innowacyjnego systemu zasilania, dając jej zdecydowanie ciekawy tytuł. Jak wiadomo, podstawą jej wchodzi zasadniczy rezygnacja z posiłku w czasie kolacji.

Jednak, gwoli sprawiedliwości, należy pamiętać, że powyższa zasada jest od dawna znana w rosyjskim mentalności:

 • śniadanie należy zjeść samemu,
 • obiad należy podzielić się ze swoim przyjacielem,
 • a ostatni dzienny posiłek — tak być! — oddaj wrogowi.

I oto paradoks: w ostatnich latach w Rosji określony system zasilania, позиционированная jak nowa «amerykańska», zyskuje ogromną popularność. Co do Ameryki, to ją stosują już od dawna i stosunkowo bezskutecznie.

W czym tkwi sekret nowego «amerykańskiego» diety?

Dla ludzi, ogromnie cierpi od nadmiaru własnej masy ciała, dieta Minus kolacja» jest w stanie przekształcić się w prawdziwe zbawienie.Cały sekret tkwi w kolacji, a dokładniej w rezygnacji z posiłku po 17.00. To jest najważniejsza rzecz innowacyjnego trybu zasilania.

Przyzwyczaił się do trybu zasilania organizm wieczoru będzie tradycyjnie wymagać kalorii, które organizm od teraz nie robią. Jesteś na diecie! Dlatego on i zacznie czerpać zasoby w swoich pojemnikach – komórkach tłuszczowych, — przyczyniając się do ich zniszczenia.

Rezygnacja z kolacji pozwala nie stosować żadnych ograniczeń w jedzeniu w ciągu reszty dnia. Tak, do obiadu wolno spożywać żadnych kulinarnych (oczywiście, nie bez uczucia środki). W porze lunchu jedzenie powinno być proste, a полдничать należy przez некалорийными produktami.

«Plusy» i «minusy» diety «Minus kolacja»

Jak każde udane zjawisko, nowy «amerykański» diety ma niezaprzeczalne zalety i korzyści. To dlatego, że ma mnóstwo wielbicieli, fanów i zwolenników.

1. Głodówka jest wykluczone

Ważna jakość normalnego życia – jest to poziom konsumpcji (w tym żywności). Większość metod zakłada różne formy i sposoby na czczo.

«Minus kolacja» nie godzi się takiego znęcania się nad własnym organizmem; metoda wprowadza jedynie ograniczenie spożycia posiłków w ciągu pięciu godzin przed i w czasie snu.

2. Nie jest wymagane rezygnacja z ulubionych potraw

Ulubione potrawy będą cieszyć худеющего człowieka. Jednak dla osiągnięcia maksymalnego efektu od trybu zaleca się ograniczyć kaloryczność spożywanych produktów.

3. Wystarczy placówka stosunek do kalorii, ale wymaga kontroli

Najbardziej wiarygodna kaloryczność powinna znajdować się w granicach 1800-2500 Kcal. Ta okoliczność wyklucza konieczność zasilania tylko owocami lub warzywami).

4. Szerokie zastosowanie metody

Nie można w ten sposób schudnąć tylko karmiących i przyszłym mamom, dla których istnieje niebezpieczeństwo zmiany hormonalne.

5. Oszczędzający tryb zrzucanie wagi

Dany tryb zasilania – dzięki jego płynności i нефорсированности – nie powoduje żadnego uszczerbku na zdrowiu. Ale i błyskawiczne odchudzanie przy tym staje się fikcją. Organizm nie toleruje taka wstrząsy. Jej i nie będzie!

Jedyny chyba, negatywny czynnik, rozpusta, «minus» metody jest niemożność natychmiastowego, szybkiego odchudzania. Odmowa tylko od kolacji i spożywania jakichkolwiek posiłków w ciągu dnia kilka «smaruje» skuteczność ograniczającego trybu.

Co doradzić? Po prostu uzbroić się w cierpliwość!

Jakiego efektu odchudzania należy się spodziewać?

Szacunkowe obliczenia skuteczności «amerykańskiego» diety pozwalają dojść do wniosku: za tydzień ciężar ciała zmniejszy się o kilka kilogramów. Dla osiągnięcia bardziej poważne rezultaty, należy stosować HLS (zdrowego stylu życia) – biegać rano, na rekreację, pływać itp.

Jaka jest dynamika działań i wyników stosowania «amerykańskiej» metody?

 • Przez 3-4 dni лоснящийся brzuszek «wyschnie» i więcej nie będzie zwracać na siebie uwagi płci przeciwnej. A później dwa tygodnie staje się płaska.
 • Biodra – to problematyczny kobieta działka. Jednak zmniejszenie ich objętości uzyskuje się dopiero miesiąc później. Przynajmniej można wizualnie zauważyć pozytywną dynamikę i zrezygnować drodze zabiegu operacyjnego, aby osiągnąć korekty kształtu.

Przydatne porady dla początkujących diety

Osiągnięcie maksymalnie efektywnego rezultatu najkrótszym czasie możliwe przy zachowaniu podstawowych reguł i zasad życia.

Ogólne i podstawowe zasady odchudzania

 • Odstąpienie od wieczornego posiłku nie przywiązuje się do «magicznego» czasu – 17.00. Najważniejsze jest to, aby po ostatnim posiłku i przed snem pozostało nie mniej niż 5 godzin.
 • Jest dozwolone nawet w nocy – w czasie diety – pić soki (nie słodkie), a także zwykłą oczyszczoną lub wodę mineralną.
 • Najbardziej kaloryczne jedzenie powinno być spożywane w pierwszej połowie dnia (w przypadku zasadniczego pragnienia jej na pewno użyć).

Funkcje menu

Pragnienie, aby prawidłowo zastosować metody i osiągnięcia skutecznej redukcji masy ciała na pewno doprowadzi człowieka do podejmowania różnych technik.

Właśnie w ten sposób należy uzależnić swoją dietę:

 • Śniadanie z jajek; dopuszcza się kasza i jeszcze sałatka.
 • «Drugi» śniadanie jest i lub owocowym lub jagodowym galaretki.
 • Na obiad najlepiej zupą, ugotowanego mięsa na drugie danie z warzyw. Możliwy jest chleb razowy (2 kromki).
 • Podwieczorek wskazane jest, aby zauważyć, serem, który miesza się z suszonych owoców.

Zbawcza moc wody

Nie każdy jest w stanie przez długi czas przebywać w stanie ograniczenia zasilania. Dla takich istnieje system odpustów.

Oto najbardziej reprezentatywne ulgę:

 • «Szklanka wody». Wieczorem zamiast jedzenia – oczyszczona woda lub «минералка» (bez gazu). Ona zajmie miejsce w żołądku i złoży mózgu sygnał o jego pełność.
 • Można spróbować szklanka odtłuszczonego jogurtu lub zwykłe jabłko.

Można zapomnieć «podwodne» kamienie odchudzanie!

Dodatkowe zasady trybu zasilania

 • Wprowadzenie całkowitego (total) rezygnacji z konsumpcji substancji odżywczych jest niedopuszczalne. Oprócz tej diety, należy bezwzględnie słuchać głosu samego organizmu. Chce mu czego, — ograniczona daj!
 • I jeszcze. Niepraktyczne stawiać przed sobą początkowo nieosiągalny cel. Na przykład taką: na pewno i jednym cyklem zrzucić kilogramów na jakieś 15-20. I w ciągu zaledwie kilku tygodni. Ponieważ za taki krótki okres oczekiwany wynik osiągnięty, nie będzie na czysto obiektywnych (bo to nie jest możliwe!), jesteś całkiem naturalne odrzucicie amerykańskiej diety.
 • I ostatnia. Dieta Minus kolacja» nie jest przeznaczona dla osiągnięcia szybkich rezultatów za tydzień lub, być może, dwie. Jednak «amerykański» diety opracowany tak, aby w przypadku utraty wagi przez dłuższy okres czasu, wynik mógł przetrwać na wiele, wiele lat.