54b8ac93de002487f8d02a271bbaeb1f

Dieta i odżywianie Pauliny Гагариной: 40 kg w ciągu pół roku!

Spis treści:

  • plus 30 kg
  • монодиета

Po raz pierwszy widzowie zapoznali się z Pauliną Гагариной, gdy dziewczyna była stroną śmiech Fabryka Gwiazd-2. Wtedy ważyłam 58 kg: Paulinę, nie można było nazwać chudy, raczej kobiecy i bardzo atrakcyjny. Młoda gwiazda była całkiem zadowolona ze swojego wyglądu.

Jakiś czas później, w czasie ciąży, piosenkarka zdobyła prawie 30 kg! Gagarina przyznała, że jej cały czas chciało: nawet w środku nocy mogła opróżnić prawie pełna lodówka.

Po porodzie dodatkowych kilogramów do nikąd. Trzeba było coś zrobić, i młoda mama zaczęła ograniczać się w jedzeniu i nie jadłam po szóstej wieczorem. Na początku było trudno. Potem się przyzwyczaiłam. Czego się nie robi, by ponownie wrócić na scenę?!

W rezultacie, w ciągu sześciu miesięcy odeszli, nie tylko wybierane w czasie ciąży kilogramy, ale nawet więcej.

Nie dieta, a монодиета

Piosenkarka dostała tzw монодиеты. Zasada zasilania dziewczyny wyglądał tak:

  • 1 dzień: tylko ryż, gotowane na wodzie, bez soli i żadnych dolewek;
  • 2 dzień: tylko filet z kurczaka bez skóry, gotowane na parze lub gotowane;
  • 3 dzień: tylko warzywa, surowe lub gotowane na parze, które można zastąpić warzyw zupy;
  • następnie powtarzała najpierw. Przy tym z diety wykluczyła wszystkie «szkodliwości», typu słodkie, smażone, zbyt słone jedzenie. Pod zakazem byli nawet słodkie owoce: winogrona, banany, czerwone jabłka;
  • piła nie mniej niż półtora do dwóch litrów wody dziennie.

Nowa Gagarina i nowe zwycięstwa

Zmiany w wyglądzie tylko idziemy Pauliny na rzecz: jej kariera gwałtownie wzrosła w górę. Dzisiaj udana piosenkarka waży 48 kg przy wzroście 164 cm Wygląda smacznie. Wszelkie stroje siedzą na niej idealnie.

Dziewczyna już nie siedzi na ścisłej diecie, a stara się prawidłowo odżywiać, preferowanie przydatnych i tłuszczu żywności. Czasami może pozwolić sobie na coś z fast foodów. Nadmiar kalorii spala się w hali sportowej i na próbach do koncertów.