4e37d4b9aec364510dbb4be5307fe757

Dieta i odżywianie Marii Погребняк: jak czerpać przyjemność z procesu odchudzania?

Spis treści:

 • historia odchudzanie
 • zasady zasilania
 • menu na dzień
 • system treningów

Maria Погребняк – udany biznes kobieta, żona i mama trójki dzieci słynnego piłkarza stołecznego Dynamo Pawła Погребняка. Jej postać wywołuje ambiwalentne opinie – wielu nazywa ją zbyt chude, ale sama Masza uważa swoje kształty idealne. Tym bardziej, że nie zawsze była taka szczupła, a dokonała tego własnymi siłami.

Historia odchudzanie Marii Погребняк

Wszystko zaczęło się od incydentu, co się stało z Marysią w Tomsku, gdzie mieszkała z mężem i nowo powstałą na światło pierworodnym. Pewnego dnia przyszła na mecz piłki nożnej do Pawła, успевшему już sławę i zdobyć tłumem fanów.

Maria przypadkowo podsłuchała ich rozmowę, w której jedna z dziewczyn, pokazując pozostałym żonę faworyta, nazwała ją «krową». To, co stało się impulsem – Masza zaczęła chodzić na siłownię i poważnie zajęła się swoją postacią.

Dziś wiele z tych samych fanów potępiają dziewczynę za nadmierną худобу, ale teraz żona gwiezdnej piłkarza absolutnie się z nimi nie zgadzam i nie zamierza jakoś reagować. Jest pewna swojej atrakcyjności, dlatego otwarcie pokazuje postać w kostiumie kąpielowym, regularnie wystawiając zdjęcia na Instagram.

Dieta Marii Погребняк: zasilanie

Pod jednym ze zdjęć Masza przyznała, że muszę mieć te listy wiele różnych sposobów na odchudzanie, aż znalazłam naprawdę skuteczny. Głównym ona uważa, że bodziec, który u każdego człowieka jest bardzo indywidualny.

 • Ale podstawę motywacji powinno być dążenie do zdrowia i pięknej figury.
 • Ważne jest również, aby cieszyć się jak od samego procesu, jak i od swoich osiągnięć – atrakcyjności nowego ciała i kwitnącego wyglądu.

Dieta żony piłkarza opiera się na zdrowym odżywianiu i aktywnym stylu życia. Według Marii, było jej bardzo trudno odzyskać napięcie mięśni i skóry brzucha po trzeciej ciąży. Wspina się nawet na odchudzanie tabletki, ale nie przyniosły one żadnych korzyści.

Próbowałem wiele leków i wydając na nich porządek w sumie, Masza i nie doczekała się pożądanego rezultatu. Tylko po przejściu na prawidłowe odżywianie i zajęcia sportowe mogła schudnąć.

Zasada zasilania Погребняк opiera się na odrzuceniu słodkie, ciasta, słonych, smażonych i tłustych potraw.


Ona twierdzi, że nie męczy się głodem, chociaż w to uwierzyć, to dość trudne. Na wszystkie podejrzenia o anoreksję, Masza odpowiada, że objawy choroby nie ma, ponieważ zasilany jest to całkiem normalne i apetyt ma dobry.

Jednak musi przestrzegać pewnych zasad:

 • ona zjada zróżnicowanej diety, tylko gotowane lub łaźni;
 • jeśli wieczorem pożera, na przykład, ciasto, to rano nie je śniadań;
 • jedyna przydatna, od czego praktycznie zrezygnowała – to owoce, ponieważ jest w nich dużo cukru.

Podstawę diety szczupła blondynka stanowią warzywa i białka.

Jej menu wygląda mniej więcej tak:

 • śniadanie – marchewka z buraczkami i sok z marchwi lub 150 g płatki owsiane na wodzie i jeden owoc;
 • drugie śniadanie – marchewka;
 • obiad – owoce morza lub omlet z białka;
 • podwieczorek – marchew;
 • kolacja – kawałek ryby lub sałatka jarzynowa.

Aby urozmaicić dietę, Masza dodaje do niego warzywa, chudy twaróg, gotowane filety z kurczaka, kasze na wodzie. Przy tym była szczerze zdziwiona, jak przy takiej obfitości przydatnych produktów «wielu ciągnie na frytki, pierogi i chleb».

Przecież cała niezdrowej żywności – «martwa», ponieważ jest całkowicie bezużyteczny dla organizmu. Tylko wysokiej jakości jedzenie organiczne w połączeniu z sportowym obciążeniem może przyczynić się do zdrowego odchudzania.

Dieta Marii Погребняк: sport odchudzanie

Wiele lat żona gwiazdy rosyjskiego futbolu zajmuje się sportem. Przy tym głównym warunkiem uważa regularność treningów. Mięśni, nie mające stałych fizycznych obciążeń, stają się zwiotczałej, a ciało traci jędrność.

Masza trenuje we własnym systemie, który zawiera:

 • jogging w parku;
 • regularne zajęcia w klubie fitness;
 • udział w grupowych treningach workout;
 • wykonywanie ćwiczeń na кардиотренажерах, w szczególności, na bieżni – naprzemienne spacerem rosnąca z biegiem w odstępach pół godziny.

Ponadto, Masza całkowicie zrezygnowała z treningu siłowego. Ona nie chce mieć figurę бодибилдера, ponieważ uważa, że napompowane mięśnie u kobiety wyglądają nie estetycznie i pogarszają wygląd».

Nic nowego w opisanej diecie nie, ale to działa. Pomimo trzech ciąży, stałe zatrudnienie i częste przeprowadzki, Masza zawsze w świetnej formie.

Poleca wszystkim kobietom dbać o siebie, regularnie ćwiczyć i kontrolować zasilanie, bez względu na problemy bytowe, brak możliwości finansowych i czasu. Na tym polega sportowej systemu zasilania Marii Погребняк.