0fc894144a69f6111bcfb3ac31346b72

Dieta i odżywianie Нюши: tajemnice odchudzanie

Spis treści:

 • system zasilania
 • uczucie głodu, jak jest poprawnie
 • przestrzeganie reżimu, płynu
 • liczenie kalorii, nastrój
 • umiejętność słuchania siebie, sport

Młoda, energiczna i wesoła piosenkarka róża-ma jasne wyglądem i niezwykłą postacią. Na samym początku swojej kariery nie była tak szczupła, ponieważ lubi smacznie zjeść, nie może żyć bez słodyczy i sam dobrze gotuje. Ale skłonna do pełni dziewczyna mogła znaleźć kompromis, aby schudnąć bez specjalnych diet.

Dieta Нюши jak system zasilania

Piosenkarka naprawdę nie przestrzega żadnej diety, co wynika z dwóch powodów:

 • ona uważa, że ograniczenia w jedzeniu są w stanie znacznie zepsuć życie, samopoczucie i trawienie, powoduje zmęczenie, rozdrażnienie, apatię;
 • ma w kontrakcie nie określone ostre ustawienia jej figury, więc nie trzeba ich mocno kontrolować, jak są zmuszeni robić wiele gwiazd.

Mimo tak przyjemne wolności, Róża-nie może się wyluzować. Jej zdaniem, samodyscyplina i kontrola – to główny klucz do zdrowia i urody.

Dlatego słynna piosenkarka nadal przestrzega kilku zasad:

 • przestrzega tryb zdrowej diety;
 • nie jeść trzy godziny przed snem;
 • wszystkie części starannie dzieli się na pół;
 • aktywnie uprawia sport, lubi ćwiczenia fizyczne.

Podstawą prawidłowego odżywiania piosenkarki stanowią osiem zasad, zgodnie z którymi schudła bez zbędnego dyskomfortu, a teraz spokojnie utrzymuje wagę w normie.

8 zasad zasilania Нюши

Wszystkie niuanse, na których skupia się aktorka, dobrze znane wielu худеющим, ale większość o nich po prostu zapomnieć. A ona zbudowała na takich, wydawałoby się, standardowych wypowiedziach, własny system zasilania. I dość udaną, sądząc po eleganckie formy piosenkarki.

Aby schudnąć, jak Róża-należy przestrzegać poniższych zasad.

Rozpoznawać uczucie głodu

Jeść należy tylko wtedy, kiedy naprawdę budzi się głód. Trzeba go umieć odróżniać się od apetytu, pragnienia, chęci, coś do gryzienia lub uchwytać stres. W tym celu należy nauczyć się rozumieć uczucia, które przeżywa organizm. W każdym razie wstać od stołu trzeba lekko głodny.

Jeść powoli

Im wolniej i dłużej człowiek przeżuwa pokarm, tym mniej ona odkłada się w organizmie w postaci zbędnych kilogramów. Dobrze rozdrobniona i obrobiona śliną jedzenie oddaje wszystkie przydatne elementy na raz, więc głód утоляется szybciej.

Ponadto, zwiększa się czas na to, aby mózg rozpoznał obietnicę żołądka o nasyceniu – przy szybkim napełnianiu te sygnały idą znacznie wolniej, niż «ładuje» jedzenie.

Przestrzegać tryb

Aktorka trzyma 4-jednorazowego posiłku z 4-godzinnych odstępach. Za 3 godziny przed snem nic nie je. Do takiego trybu organizm szybko przyzwyczaja się, zaczyna rozpoznawać czas otrzymania żywności i szykować się do pracy.

Śniadanie u piosenkarki jest bardzo gęsty. To zasada, której nie wolno ignorować, bo żołądek będzie nadal pracować, pozostając puste, co negatywnie wpłynie na procesach przemiany.

Aby rano pojawiało się uczucie głodu, kolacja powinna być низкокалорийным.

Na obiad zjada ok, aby później nie pojawiło się uczucie głodu.

Na podwieczorek i kolację:

 • tylko owoce;
 • orzechy;
 • kefir.

Kaloryczność wieczornych posiłków zawsze możliwie małe.

Zrezygnować z płynów podczas jedzenia

Jeśli pić żywności, to fluidalnego w ustach nie pod wpływem śliny, a od przepływającej cieczy. W ten sposób, korzyści z długotrwałego żucia całkowicie wykluczone. Do tego dostaje się do żołądka źle прожеванная jedzenie, co źle odbija się na jego pracy.

Róża-pije wszelkie napoje, w tym wody, z przerwą na pół godziny przed i po posiłku.

Liczyć kalorie

Liczenie kalorii diety pomaga go kontrolować. Jeśli chcesz zmniejszyć ilość kalorii, to odbywa się to kosztem tłuszczów i węglowodanów. Złota zasada – spędzają więcej energii, niż otrzymywać, a wtedy można osiągnąć odchudzanie.

Jeść w dobrym nastroju

Siadając do stołu, trzeba odpędzić od siebie wszystkie negatywne, uciec od złych myśli, myśleć o czymś miłym.

Zbędne kilogramy i negatywne emocje — są ze sobą powiązane.

Tym bardziej, że w chorobie kobiety często jedzą bardzo dużo i nie kontrolują siebie.

Słuchać organizmu

Róża-czuje swój organizm i wie, że mu brakuje. Jeśli wymaga smażone ryby, można ją jeść zamiast porcji lekkiej sałatki. Ale tylko na śniadanie lub kolację, to nie zaszkodzi.

Sport!

Wszystkie wyżej wymienione zasady zasilania nie będą działać bez obciążeń fizycznych i regularnych treningów sportowych. Aktorka zajmuje się fitness przez cały dzień na 40-60 minut, przy czym nie tylko z osobistym trenerem, ale i w domu, korzystając z obręczy i skakanka, wykonując zwykłe ćwiczenia.

Taka zupełnie prosta dieta, a dokładniej, system zasilania pomaga Anna Шурочкиной (prawdziwe imię i nazwisko piosenkarki) zawsze być w formie. Przy wzroście 170 cm dziewczyna waży 50 kg i wygląda na zdrową, świeżą, wesoła.