4a1b69cc163d17edb2e6f91a9dc6d090

Dieta dla panny młodej Каменских: minus 10 kg bez uszczerbku na zdrowiu!

Spis treści:

 • podstawowe zasady
 • etap przygotowawczy
 • podstawowy etap
 • ostatni etap
 • zalety i wady diety

Nastia Каменских – nie tylko utalentowany, ale i bardzo ambitny i uparty człowiek. W ciągu ostatnich kilku miesięcy udało jej się schudnąć i osiągnąć idealnych parametrów kształtu. Przyczyną tak efektywne odchudzanie stała się specjalna dieta i regularne ćwiczenia.

Podstawowe zasady diety Nasty Каменских

Dla szybkiego i stabilnego odchudzanie Nastia korzysta z kilku odmian jednej diety, która zakłada trzy etapy: przygotowawczy, początkowy i końcowy.

Podstawowymi zasadami żywienia odchudzanie nierdzewnej:

 • Odstąpienie od wszystkich produktów zawierających konserwanty, sól lub cukier.
 • Nie zaleca się spożywać półprodukty, tłuste wędliny i wyroby cukiernicze.
 • W okresie przestrzegania ograniczeń, praktykowane rezygnacja z mięsa.
 • Podstawowy etap diety – to pełna głodówka, w ciągu trzech dni wolno pić czystą wodę.

Ważne: przed rozpoczęciem diety każdego rodzaju zaleca się zorganizować rozładunkowy dzień, jedząc w ciągu dnia tylko kefir. Pojemność tego produktu wynosi dwa litry, piją go w ciągu dnia, w razie potrzeby, można pić i wodę.

Przygotowawczy etap diety

Dla sprawnego podejścia do procedury całkowitej głodówki wymaga okresie przygotowawczym. On pozwala oczyścić przewód pokarmowy, ustabilizować pracę wątroby i pęcherzyka żółciowego, aby zminimalizować negatywny wpływ czynników zewnętrznych. Czas trwania tego etapu wynosi nie mniej niż siedmiu dni, w zależności od odmiany diety.

Wykorzystują następujące produkty i potrawy z nich:

 • Warzywa oprócz ziemniaków, w świeżym, duszenia lub w postaci zupy.
 • Zboża, z wyjątkiem ryżu i roślin strączkowych.

Warzywa są idealnym dostawcą witamin, błonnika i mikroelementów, są one nasycić organizm życiodajną siłą i energią, zwiększają metabolizm. Dla prawidłowego odżywiania w celu schudnąć, wykorzystują świeże warzywa w postaci surówek, gotowane lub pieczone bez oleju, a także zupy.

Buliony warzywne są korzystne dla żołądka, można po ugotowaniu zupy zmiksować w blenderze, przygotowały zupę. Szczególnie przydatne warzywa z zerowej kaloryczności, takich jak seler i brokuły, do przetwarzania których organizm jest zmuszony wydać własne zasoby energii.

Owsianka z kaszy przydatne dla tych, którzy zajmują się intensywnej pracy lub sportu, dają dużo energii, nie przeciążają przewodu POKARMOWEGO. Owies, kasza gryczana lub pszenna kasze najlepiej użyć w нерафинированном postaci, ryż można spożywać tylko «brązowy». Zboża wzmacniają przemianę materii, mają w swoim składzie dużo błonnika.

Podstawowy etap odchudzania

Po tygodniowej przygotowawczego etapu można przystąpić do głównego water głodu, gdy oprócz czystej wody, nie wolno jeść nic. Czas trwania czystego głodówki zależy od indywidualnych cech organizmu, natężenia i pracy człowieka. Dla aktywnie uprawiających sport lub ciężkiej pracy, zaleca się, aby zmniejszyć głód aż do jednego dnia.

Jeśli nie ma przeciwwskazań lekarskich, w okresie wakacji, mogą głodować do trzech dni. Należy pić co najmniej trzy litry wody dziennie, najlepiej przeprowadzać oczyszczanie zabiegi w postaci lewatywy, aby usunąć toksyny.

Szkolenie sportowe w podstawowym okresie odchudzanie nie prowadzą, to czas poświęcają spokojnemu spędzaniu czasu, obcowania z naturą. Pozytywne nastawienie w tym czasie jest bardzo ważne, przyczynia się do optymalizacji równowagi energetycznej organizmu, prawidłowej pracy wszystkich narządów wewnętrznych, rehabilitacji.

Ostatni etap odchudzania

Po głównym głodówki należy przejść ostatnim okresie, który pozwala płynnie przygotować organizm do normalnego odżywiania, bez nadmiernego obciążania układu trawiennego.

 • Do tego pierwszy dzień zaleca się rozpocząć od szklanki soku warzywnego, a następnie jeść дробно, małymi porcjami, co najmniej pięć razy dziennie warzyw супчиком.
 • Na następujące dobę można wprowadzać do diety разваристые kasze, gotowane warzywa.
 • W kolejnych dniach stopniowo wprowadzane są świeże warzywa, gotowane chude mięso, żytnie chleb.

Ostatni etap trwa co najmniej tydzień, w ciągu którego można przystąpić do zwykłych treningów.

Zalety i wady diety Nasty Каменских

Dieta, odchudzanie, praktykowana Настей Каменских, ma następujące zalety:

 • Znaczna utrata masy ciała do dziesięciu kilogramów w ciągu dwudziestu dni.
 • Całkowite oczyszczenie organizmu z toksyn.
 • Wzmocnienie metabolizmu.
 • Świetny kolor twarzy i stan skóry.
 • Możliwość jeść, nie ograniczając się w zakresie żywności.

Wadą tego rodzaju zasilania jest ścisłe ograniczenie w wyborze produktów, wyjątek białkowych i zwierząt potraw. Nie zaleca się dla osób, które mają jakieś choroby żołądka lub jelit, koniecznie wymaga konsultacji z lekarzem przed rozpoczęciem przeładunkowych głodnych dni.