0fcecbe9cb5e2f8cd2382dd95e77c131

Dieta Aleksieja Makarowa: waga aktora topi się w oczach

Spis treści:

 • schudł nie do poznania
 • ograniczenia w zasilaniu
 • ćwiczenia
 • porady od Aleksieja

Popularny aktor Aleksiej Makarow nigdy nie był chudy, ale i grubą nazwać to było trudne.

W miarę gruby mężczyzna w kwiecie wieku, wręcz przeciwnie, wydawał się bardzo atrakcyjny i брутальным i zawsze cieszył się popularnością u płci przeciwnej.

Ale nowy wizerunek artysty był całkowitym zaskoczeniem dla wszystkich.

Za pół roku to udało się zrzucić prawie 30 kilo. On jest tak cienki, że go nawet przestali poznawać przyjaciół i krewnych.

Wiele osób próbuje dowiedzieć się, co skłoniło Makarowa do tak drastyczne zmiany w wizerunku:

 • Niektórzy sugerują, że przyczyną była piękna aktorka Maria Mironowa, z której Aleksieja to był romans.
 • Inni twierdzą, że artysta musiał mocno przytyć do roli Портоса w nowej wersji «Trzech muszkieterów». I wtedy mężczyzna postanowił poważnie zająć się zdrowiem. Ale tak zafascynowany, że dosłownie topi się w oczach.

Nie zawsze podobały się takie drastyczne zmiany w wyglądzie ulubieńca publiczności.

Szaleje moje życie towarzyskie… Aleksiej Валерьевич Яшин — mistrz świata w hokeju na lodzie. Aleksiej Валерьевич Makarow — mistrz ДЭЗа osiedla Górne Стразики do szybkiego milczenia. Jakie różne losy, jaki jest ogólny sympatyczne spojrzenie na rzeczywistość. Poszedł trzeci okres…

A photo posted by Aleksiej Makarow (@makarov_alexey_) on Feb 9, 2015 at 10:22am PST

Jego wygląd stał się осунувшимся i zmęczony. A fani biją na alarm: tak i do anoreksji w pobliżu.

Jednak rzadko komu udaje się osiągnąć tak spektakularne efekty w walce z nadwagą.

Jedzenie bez soli

Makarow twierdzi, że nie stosował żadnej konkretnej diety, ale z dietą eksperymentował.

Na początku on ograniczył spożycie soli, następnie nie obniżył jej ilość w jedzeniu.

Poza tym, musiał zrezygnować z wszystkiego, co kochał:

 • słodkiego;
 • tłustego;
 • pieczone;
 • zakaz dotknął i alkoholu.

Siła woli pomogła Aleksiejowi przetrwać i osiągnąć cel.

Rozumiem, że w 43 roku łatwo mogę zagrać w chińczyka. A Rudy — szweda. Nam zwyczaj jeszcze, i będzie ONZ…

A photo posted by Aleksiej Makarow (@makarov_alexey_) on Jan 12, 2015 at 12:04pm PST

Aleksiej zmienił wielkości porcji, decydując się, że wcale nie musi dręczyć się głodni diet. Do tego съедаемое za razem powinno być w stosunku 70 do 30. Większość należy do zdrowej żywności, reszta – ukochanej. I to może być wszystko, co chcesz. Nawet pizzę lub sushi.

Podstawę diety artysty stanowią sałatki. Są one przydatne, zawierają w sobie wszystkie niezbędne składniki odżywcze i nie dają się wyleczyć. Tak i uczucie głodu oni doświadczenie nie dają.

Bieżnia w pomoc

Nie tylko zmiany diety pozwolił aktorowi osiągnąć tak imponujące wyniki. On jeszcze zrobił nacisk na ciągłe obciążenia fizyczne.

Słychać było źle…

A photo posted by Aleksiej Makarow (@makarov_alexey_) on Jan 10, 2015 at 5:39am PST

Ale ponieważ lenistwo nie dawała regularnie odwiedzać siłownie, Makarow zyskał sobie bieżnię. Ponieważ jest to wygodne, gdy trener jest zawsze pod ręką. Na nim mężczyzna zajmował się przez dzień i наворачивал po 10-12 kilometrów. Na to u niego wychodził około godzinę.

W ogóle lepiej w miarę możliwości zrezygnować z jazdy samochodem i więcej chodzić pieszo. Jeśli w ogóle nie ma takiej możliwości, aktor przynajmniej w sklep wyrusza na swoich dwóch.

Pomocne godzinne spacery przed snem i odstąpienie od wind. I to dotyczy nawet tych, którzy żyją, powiedzmy, na xvi piętrze.

Porady z pierwszej osoby

Dla każdego, kto odważył się rozpocząć walkę z chore kilogramami, aktor daje przydatne wskazówki:

 • Makarow twierdzi, że jeśli postawisz sobie cel, schudnąć, to nie warto robić sobie przysług. W przeciwnym razie wynik osiągnąć się nie uda. A menu, należy sporządzić to tak, aby znalazły się na niej tylko zdrowe produkty. I żadnych wyjątków.
 • Nie trzeba od razu nosić w dół ciężkich ćwiczeń fizycznych. Zaczynaj od małych, stopniowo zwiększając obciążenie. Na przykład, bieżni rozwijaj z jazdy na średniej prędkości. Potem można już przejść na lekki jogging, a następnie szybkie.
 • Aleksiej radzi stale stymulować siebie, patrząc w lustro. On twierdzi, że wraz z pojawieniem się pierwszych wyników wizualnych, rzucać walkę z nadwagą już nie chce. A widok tego, jak stać się wielkimi dżinsy i налезла odzież na dwa-trzy rozmiary mniejsze poprzedniego, daje jeszcze większą motywację do odchudzania.

Teraz znasz sekret tego, jak Aleksiej Makarowa udało się fenomenalnie schudnąć.

A on nic nadprzyrodzonego, aby tego nie robił, nie korzystał z usług chirurgów plastycznych i nie siedział na modnych dietach.

Tylko siła woli i pragnienie, aby stać się smukłą.