6c1f95de9f4c59b44bdd875582627d7f

Рудова Natalia schudłam 12 kg w ciągu miesiąca o «Chemicznym» diecie!

Spis treści:

 • istotą diety
 • przepis na odchudzanie
 • post dzień

Natalia Рудова zawsze cieszyła się popularnością wśród widzów i kolegów, a wszystko dzięki nienagannej figurze i nie покидающему jej dobrego nastroju. Aktorka często pojawia się publicznie w lekkich strojach, co podkreśla jej zgrabną figurę i piękne smukłe nogi. Wszystkich ich osiągnięć i swojej idealnej figurze, jak twierdzi artystka, jest ona zobowiązana do regularnego treningu w siłowni.

Natalia w wywiadzie dla gazet i czasopism twierdzi: «Chcesz ważyć mniej więcej zajmij się lepiej i mniej jesz». Ale wszystkie treningi na siłowni łączy z właściwie opracowaną «chemicznej dietą».

«Chemiczny dieta» odchudzanie i jej cechy

Na pierwszy rzut oka, to tytuł może zrazić do siebie większość osób pragnących zrzucić zbędne kilogramy, ale w rzeczywistości nic chemicznej w niej nie ma, to artystka tak żartuje.

Istotą diety odchudzanie w tym, co jesz znane produkty, ale w ograniczonych ilościach.

 • Dzienna dieta aktorki zaczyna się od szklanki zwykłej wody i przez całą pierwszą połowę dnia Natalia Рудова pije tylko zielona herbata.
 • Na obiad zjada gotowane na parze mięso lub rybę i sałatkę jako dodatek.
 • Jedyne ograniczenia w diecie – nie tylko czerwone mięso i produkty mleczne.

W ciągu zaledwie 28 dni stosowania diety można schudnąć nawet 12 kg. Jeśli chcesz osiągnąć tego samego doskonałego ciała, jak u Natalii Рудовой,

trzeba ściśle przestrzegać jej receptę odchudzanie:

 • codziennie jeść, nie mniej kilograma świeżych warzyw (oprócz ziemniaków);
 • świeże owoce (zwłaszcza jabłka);
 • beztłuszczowe dietetyczny jogurt, raz na 2 dni;
 • płatki owsiane na wodzie;
 • chleb żytni.

Te składniki tylko podstawa diety, można ją uzupełniać i nieco bardziej калорийными potrawy, takie jak mięsne klopsiki na parze, ryby i inne Warzywa mogą być bardzo różne, każdy dzień warto próbować czegoś nowego.

Pożądane jest, aby wszystkie warzywa spożywane na surowo lub gotowanymi, nie należy ich smażyć. Sałatki trzeba gotować tylko z oliwą, a jeszcze lepiej z oliwek. Napełniać je z kwaśną śmietaną lub majonezem nie jest zalecane.

Post dzień – nieodłączne atrybuty odchudzanie

Podczas diety Natalia często zjada zupy i bulion z kurczaka. Na drugie można przygotować królika, kurczaka i rzecznych lub morskiej ryby, ale tylko запеченную w piekarniku lub gotowane na parze.

Raz w tygodniu aktorka pozwala sobie zaszaleć, zwykle dzieje się to w sobotę lub niedzielę. Jak twierdzi sama Natalia, w ten dzień nie ogranicza się w niczym, zjada wszystko, co chce, ale znowu w małych porcjach.

W zasadzie, przestrzegać diety Natalii Рудовой wcale nie jest trudne, tak jak sama aktorka zawsze różniła się zdrowym apetytem i przez długi czas się ograniczać w caloric i smaczne jedzenie nie może.

Najważniejsze, aby utrzymać się na warzywach pierwszym tygodniu, dalej twój organizm przyzwyczaja się i dieta wydaje się powszechne, ale efekt z pewnością zadowoli i nie będzie to zmarnowany czas. Właśnie w ten prosty sposób, bez istotnych nakładów wysiłku, można łatwo stracić zbędne kilogramy.