bea8cb97ca905c0207591d68fa1f3dfd

Zupa cebulowa odchudzanie: wyniki i wasze opinie

Spis treści:

 • Zalety
 • Przepis
 • Zasady diety na tydzień
 • Opinie

W 21 wieku wymyślono taką ilość diet, że dosłownie każdy może wybrać według własnego gustu, biorąc pod uwagę przydatność i surowość. Część ludzi jest w stanie przestrzegać głodnej diety, są jednak i takie osoby, które nie wyobrażają sobie życia bez dobrego śniadania lub kolacji. Wiarygodnym sposobem obniżenia masy ciała jest zupa cebulowa.

Nie jest tajemnicą, że większość diet narażają organizm na stres. Z tego powodu, w przypadku długotrwałych diet zaleca się wybierać bardziej sparing rodzaje żywności, które nie wyrządzają szkody organizmowi, a jednocześnie pomogą pozbyć się chorób jelit i żołądka.

Zupa cebulowa w celu zmniejszenia masy ciała doskonale nadaje się ludziom, ciężko toleruje proces tlenowy. Zupa, z kolei, jest obfitym i smacznym daniem. Dieta na cebulowym zupie przeznaczona jest na jeden tydzień.

Przestrzeganie diety na cebulowym zupie pozwoli bez wysiłku w ciągu tygodnia schudnąć około 5 kg, jednak tylko przy ścisłym przestrzeganiu diety.

Zupa cebulowa odchudzanie jest dozwolone spożywać w nieograniczonej ilości. Podczas spożywania cebuli zupy, możesz ograniczyć ilość tkanki tłuszczowej w organizmie, w efekcie poprawia się praca układu pokarmowego i innych narządów. Również, w skład zupy wchodzi cebula i zioła, które przyczyniają się do rozkładu tłuszczów w sposób naturalny.

Dieta na cebulowym zupie jest bardzo prosty i łatwo tolerowane.

Zalety — Cebulowego Zupy w odchudzaniu.

 • Ta zupa nadaje się prawie do wszystkich ludzi, i w tym samym czasie nie ma poważnych przeciwwskazań. Trzymać się diety na cebulowym zupie mogą nawet kobiety w ciąży.
 • Przygotowanie cebuli zupa nie wymaga specjalnej wiedzy w dziedzinie kulinarnej, a także składniki, wchodzące w skład zupy, często pojawiały się w kuchni każdej gospodyni.
 • Zupa cebulowa będzie nasycić organizm niezbędnych mikroelementów i witamin, przywróci jego bilans wodny, a także oczyści od szkodliwych elementów.

Przepis cebuli zupy

Składniki

 • Cebula (6 szt.), Kapusta (biała) – główka średniej wielkości, Zielona papryka (słodka) – 2 szt., Seler – 1 mały pęczek, Pomidory (3 szt.).

Instrukcja

 • Powyższe składniki należy drobno posiekać, po czym zalać wodą. Najpierw gotujemy zupę na dużym ogniu, stopniowo убавляя go do momentu gotowania warzyw. W zupa cebulowa jest dozwolone dodać do smaku przyprawy i sól, i jest gotowy do spożycia.
 • Dieta type: Wegetariańska

  Dieta tags: Low calorie

  Zasady Diety na cebulowym zupie. Obliczonej na tydzień.

 • Należy spożywać w nieograniczonych ilościach zupa cebulowa. Można także przyjmować owoce z wyjątkiem bananów i winogron, ponieważ są one bardzo kaloryczne.
 • W odżywcze diety oprócz cebuli zupy włącz warzywa (świeże). Można je ugotować na parze lub zgasić. Smażyć ich jest zabronione.
 • Diety podobny drugi dzień, tylko dodać kilka świeżych owoców.
 • Używamy zupa cebulowa, świeże warzywa i owoce, i obowiązkowo dodajemy 2 banany 200 g mleka o niskiej zawartości tłuszczu.
 • Głównym daniem jest zupa cebulowa. Również do diety można dodać chude mięso (gotowane), kurczaka lub ryby. Z warzyw używamy 5 sztuk świeżych pomidorów.
 • Używamy zupa cebulowa i warzywa (świeże).
 • Dieta składa się ze świeżych warzyw gotowanych brązowego ryżu. Zaleca się również pić soki świeżo przygotowane soki.
 • Należy zauważyć, że zupa cebulowa można spożywać na zimno i na gorąco. Ilość płynu, używane na co dzień, wcale nie jest ograniczona (nie mniej niż 2 l). Kawa i herbata lepiej w ogóle wykluczyć ze swojej diety. Ilość spożywanych owoców i warzyw nie jest ograniczona, ale zaleca się, aby nie przejadać się, zwłaszcza w nocy.

  Od powyższego menu zabronione odwrotu, nie można również jedne produkty zastąpić innymi.

  Podczas diety na cebulowym zupie trzeba z odżywczej diety wykluczyć cukier, pieczywo i wyroby, piekarnie, alkohol i napoje gazowane. Ужинайте do 18.00, a później jeść nie najlepiej.

  Co do opinii na temat cebulowym zupie odchudzanie, to są one w większości pozytywne. Tylko za tydzień ludziom udało się zrzucić 5-6 kg nadwagi.

  Dość popularne rozładunku dni na cebulowym zupie. Już za 1 dzień uda ci się pozbyć od około 2 kg nadwagi.

  Zupa cebulowa odchudzanie jest doskonałym środkiem przyczyniającym się do skutecznego odchudzania.

  Po tej diety można przejść na inną zupę z cebulą i czosnkiem, tylko dla utrzymania kształtu. A miłośnikom produktów mlecznych można przygotować mleczną zupę z dyni w diecie receptę. Po tej diety można bezpiecznie przejść na japońską zgodne z diety soli, tylko zabezpieczyć i poprawić wynik odchudzania.