c66c64c2219802a9ee4b79b70bcc3f9d

Sałatka z łodygi selera

Przygotowania pysznej sałatki z niskiej kaloryczności zajmuje 15 minut. Przy okazji łodygi selera nie tak приторные, jak opowiadają. Smak łodyga jest podobny do kapuściany pieprz tylko z резковатым posmakiem w końcu. O użyteczności selera i jego znaczenie w odchudzaniu jest napisane tutaj. Aby zrobić sałatkę należy nabywać produkty. Sałatka kosztuje tak tanio jeszcze i w zimie najlepsza alternatywa dla lat receptur. Ceny będziemy brać około i średnio.

Kapusta 1 główka 12-20 zł, łodygi selera 70-80 zł za duży pęczek, ogórki 300 gramów 40-60 zł, koperek 40-50 zł, por 20 zł lub zwykła cebula 30 zł.

Produkty będzie można korzystać z 5-6 razy do przygotowania takiej sałatki. Więc co jest korzystne i dla figury to, co trzeba.

Oto wszystko, co nam potrzebne. Jeszcze potrzebny jest sok z cytryny, można lekko wycisnąć na sałatka z połówki cytryny, kilka kropli oliwy z oliwek. Oliwę z oliwek można zastąpić zwykłym surowym olejem roślinnym, a ogórki — pomidory. Mocno smak sałatki nie zmieni, a przydatność nie убавиться.

Najpierw сечем kapustę, staramy się jak pomniejsz, aby było miło хрумтеть. Посеченную kapustę trzeba lekko присолить i «пожмякать» rękami, aby puściła sok.

Potem łodygi selera kroimy na porcje na jeden raz wystarczy 1-3 łodygi. Po raz pierwszy dla próby można pokroić łodygi pojedynczy, a gdy się przyzwyczaić do odmianowy привкусу — krojone 3-4 łodygi.

Po drobno kroimy ogórki, четвертинкой. Pierścienie pokroić por, lepiej nadaje się do sałatek. Nie ma takiej goryczy , jak u zwykłego łuku, przyjemny w smaku i witamin są pełne. Dodajemy też do sałatki. Po kroimy warzywa, koperek lub pietruszka, który jest w magazynie.

Sałatka już nie солится, ok sokiem z cytryny i dodaje pół łyżeczki oleju, wszystko wymieszane.

Oto i wychodzi pyszne i zdrowe sałatki, które można śmiało jeść wieczorem, a najlepiej do 18.00.

Przypomnijmy, że sałatki najlepiej łączyć z oddzielnym zasilaniem. Na przykład, kawałek chudej wołowiny lub kurczaka i talerz sałaty. Lub kasza gryczana i ta sałatka.

Również sałatki można przygotować z różnych liści-sałatek. Sałatki odchudzające wzbogacają organizm przydatne materii, przyspieszają przemianę materii i daje zmniejszenie masy ciała.

Oprócz zasilania pamiętaj, że potrzebny jest sport i aktywny styl życia. Pomagają skutecznie owijanie ciała folią spożywczą odchudzanie, i do uprawiania sportu, i dla procedur обвертываний.