bb9b6b484025b67d4f490d56b31bef17

Płatki owsiane z mlekiem odchudzanie: podstawa racjonalnego odżywiania

Spis treści:

  • korzyści
  • kaloryczność
  • skład płatki owsiane
  • płatki z mlekiem
  • diety z płatkami

Płatki owsiane «Hercules» znane każdemu jeszcze z dziecięcych lat. Jednak nie wszyscy lubią jeść płatki owsiane rano. I to zupełnie bez powodu! Owsianka z płatków owsianych pomaga zmniejszyć ryzyko pojawienia się chorób przewodu pokarmowego. Również niezwykle odżywczy produkt przyczynia się do zachowania form. W owsiance zawiera witaminy, cenne minerały, pierwiastki śladowe, świetnie redukuj głód substancji.

Płatki owsiane z mlekiem odchudzanie – ile kalorii?

Płatki owsiane – caloric produkt, w 100 gramach zawiera około 350 kalorii. Jednak płatki owsiane nie są spożywane w dużych ilościach, plus to długo sycące. Ona świetnie pasuje do dietetyczny dieta, jeśli jeść owsiankę bez masła, cukru, dżemu.
Неголодная owsiana dieta pomaga oczyścić jelita, wzmocnić odporność. A jeszcze w płatkach owsianych są obecne elementy, poprawiające nastrój.

Skład płatków owsianych

W płatkach owsianych zawiera węglowodany, zdrowe tłuszcze, białka, błonnik, skrobia, witaminy z grupy b, PP, H i nie tylko. Najcenniejszy produkt jest szczególnie ważne w diecie przy problemach z trawieniem, ponieważ śluz pomaga prowadzić do normy przemianę materii.

Owsianka jest używany do utraty wagi nie jest przypadkiem – płatki mają niski indeks glikemiczny. Można śmiało zawierać potrawy z herkulesa w diecie zdrowego odżywiania, różne diety.

Płatki owsiane z mlekiem odchudzanie – system racjonalnego odżywiania

Stosowanie «dobrych» płatków owsianych może stać się podstawą racjonalnego odżywiania.

  • Często, dążąc do zmniejszenia masy ciała, ludzie stają się nieodpowiedni produkt. To może być płatki owsiane z cukrem i kawałkami owoców, karmelu, smażone płatki itp. nie tylko nie pomagają zmniejszyć masę ciała, ale i może prowadzić do zestawu zbędnych kilogramów.
  • Jeszcze jeden błąd przy odchudzaniu dwie minuty – zbyt częste spożywanie potraw z tego produktu. Istnieją trzy razy dziennie jedną геркулесовую kasza – nierozsądne, bo w takim przypadku organizm będzie cierpieć z powodu braku składników odżywczych.
  • Również dość kaloryczne owsianka nie przyczyni się do zmniejszenia tkanki tłuszczowej – wręcz przeciwnie, waga będzie rosnąć. Dlatego tak ważne jest, aby nie robić płatki owsiane jedyne danie w diecie, a uzupełniać go do zup, sałatek, itp.
  • Aby osiągnąć efekt, najlepiej jeść płatki owsiane tylko w godzinach porannych lub na podwieczorek. Węglowodanów produkt może zaszkodzić figurze, jeśli jeść pożywne kaszkę na noc.

Diety na bazie płatków owsianych z mlekiem odchudzanie

Rozróżnia się kilka rodzajów otręby owsiane diety:

Монодиета

Polega na stosowaniu wyłącznie kaszę zmieszaną kaszy na pewien okres. Dla obniżenia wagi należy prawidłowo gotować kaszę. Dzienna norma suchych płatków owsianych wynosi nie więcej niż 200 gramów.

Jest to liczba «Herkulesa» wymaga wlać 0,5 litra mleka z niskim procentem tłuszczu lub маложирным jogurt, kefir. Danie jest gotowe do spożycia już po kilku minutach. Podzielić go na 5-6 posiłków.

Siedmiodniowego dieta

Metoda opiera się na stosowaniu płatków owsianych z mlekiem w powyższym przepisie. Kasza przy takiej płatki owsiane diety trzeba gotować z 100 g suchego produktu i uzupełniać ją plastrami świeżych owoców – 2-3 sztuki dziennie. Za tydzień za pomocą tego systemu można zresetować minimum 2-3 kilogramy.

Koniecznie trzeba uprawiać sport, dbać o swoje ciało. Na przykład, prowadzić skóry za pomocą domowy peeling do dekolt z płatków.