1f711e3b2df5d030fd33adea0b0d77a3

Owsianka na wodzie odchudzanie

Spis treści:

 • sposób przygotowania
 • jak prawidłowo jeść
 • десятидневная dieta
 • dieta na 6 dni

Owsianka jest uniwersalnym produktem dla wszystkich grup ludzi, począwszy od dzieci, a kończąc na starcami. W zależności od tego, jaki rodzaj kaszy człowiek wybiera do produkcji zbóż, a także, że dodaje się do niej w trakcie jej pobliżu gotowania, i w jaki sposób przygotowuje, każda kasza zmienia się nie tylko smak i wygląd, ale i własne właściwości.

Tak przygotowana kasza, staje się potrawą nr 1 w diecie człowieka, cierpiącego od zbędnych kilogramów, bo kaszy nie tylko przyczyniają się do oczyszczenia organizmu ludzkiego, ale jednocześnie i nasycić jego niezbędne elementy, kompensując ich niedobór.

Najwyraźniej, nie ma człowieka, nie zużywa w własnej diecie owsiankę: czy to ryż, płatki owsiane lub kasza gryczana. Z tego powodu ta metoda obniżenia masy nadaje się do każdego człowieka, do tego jakaś kasza praktycznie nie ma przeciwwskazań do spożycia. Jeśli nagle, z jakiegoś powodu człowiek zabronione jest pewien rodzaj kaszy, to niekoniecznie można jeść inny jej rodzaj.

Szczególną zaletą obniżenia wagi do kas, gotowane na zwykłej wodzie, polega na tym, że ma ono ogromną różnorodność.

Tak, można użyć:

 • pszennej
 • kaszę gryczaną
 • ryż
 • owsiane
 • proso owsianych
 • kaszy kukurydzianej

Wszystko zależy od osobistych preferencji i od indywidualnej tolerancji przez organizm. Ponadto, głodować przy tym odchudzaniu nie trzeba, bo można jeść owsiankę tyle, ile organizm potrzebuje do pełnego nasycenia, ale oczywiście w ramach rozsądku.

Różne zboża charakteryzują się szczególnym unikalny zestaw witamin, a także mikroelementów, korzystnie oddziałujących na organizm ludzki.

Należy zauważyć, że istnieje duża różnica między zboża oczyszczone, z tak zwanych pełnych ziaren i z przetworzonych ziaren. Jeśli chcesz znacznie schudnąć, należy koniecznie otręby zbóż, a nie płatki (owsiane), brązowy ryż, a nie polerowany. Właśnie pełnoziarniste szczególnie bogate w błonnik, który jest niezbędnym składnikiem do «oczyszczania» organizmu i ogólnego odchudzanie.

Aby wybrana owsianka była użyteczna i produkował najlepszy efekt na organizm, a także kształt, należy go jeszcze i tak gotować.

Jak prawidłowo gotować kaszę do obniżenia masy ciała?

W tym celu należy kaszę dokładnie przepłukać w wodzie (zimnej), po czym zostawić ją na całą noc w zwykłej wodzie. Z rana doprowadzić ją do wrzenia, a następnie natychmiast wyłączyć, pozostawiając tak powiem «wynieść» na płycie.

Staraj się nie разварить kaszę, a także nie zrobić jej zbyt płynnej, ponieważ, niż ona lądzie, na widok, tym bardziej efektywne dla obniżenia wagi. Także, nie jest zbyt mokra papka działa «jak pióro», выскребая z organizmu «śmieci».

Cechy zużycia zbóż na odchudzanie

Należy zauważyć, że dla obniżenia wagi nie należy jeść wyłącznie jednymi kaszy. Najbardziej korzystny czas dla odbioru tego produktu jest właśnie dobry. Wielu naukowców udowodniono, że kiedyś na śniadanie кашка znacznie zmniejsza zapotrzebowanie ludzkiego organizmu na tłustego jedzenia w ciągu dnia.

Jeśli dodatkowo zrezygnować z używania oleju, śmietany, mleka, soli, cukru, sadło, płyta grzejna, a także mięsa, spadek masy ciała odbędzie się результативнее. Tak, risotto nie jest kaszą w celu zmniejszenia masy ciała, jak i kasza gryczana z mięsem.

Postaraj się ograniczyć do minimalnej liczby stosowanie w żywności soli, ale najlepiej całkowicie go wykluczyć.

Samą sól można z powodzeniem zastąpić włoską kapustą (suszone). Dla różnorodność smaku, w kaszę można dodać orzechy, zioła, miód, owoce, różne suszone owoce, a także warzywa.

Bez wątpienia, staraj się nie przejadać się na noc. Zaleca się spożywania żywności дробно i najlepiej małymi porcjami, około 5-6 żywności technik w dzień. Zamocowanie jest zabronione, jeśli odczuli lekki głód, zjedz kilka łyżek kaszy.

Należy przestrzegać aktywny pitnej tryb, w szczególności pij codziennie około 2 litrów wody zwykłej, ale nie w momencie spożywania kaszy.

Za pół godzinki do żywności, posiłku i po jej zakończeniu zaleca się powstrzymanie się od spożycia płynu.

Jedzenie kasz można zrobić nie tylko bardzo użyteczne, ale i smaczne, zabawne procesem. Do tego stale dodawać kaszę coś nowego, i w końcu będzie się układało wykwintne danie.

Istnieje wiele możliwości diet z kas, które przygotowują się na zwykłej wodzie.O wielu z nich możemy dzisiaj porozmawiamy.

Proste diety na кашах

Opcja nr 1

Tak zwana десятидневная dieta na кашах.

Na okres jej zgodności z odżywczej diety należy całkowicie wykluczyć:

 • cukier
 • przetwory mięsne
 • ryby
 • ptaka
 • chleb
 • różne wypieki
 • produkty mleczne
 • ziemniaki
 • a także czekolada.

Głównym produktem diety występują wszystkie zboża, z wyjątkiem kaszy. Sami kasze gotujemy na zwykłej wodzie, sól i olej nie dodajemy. Kasze można łączyć z pomidorami, kapustą, owoce, a także grzyby. Oraz, wolno dolewać olej (chude), orzechy, a także miód, ale w ograniczonej ilości. Całkowita liczba dzienne spożycie posiłku nie jest ograniczona, można spożywać kaszę nawet przed bezpośrednim snem, i nie zapomnij pić dużą ilość płynów.

Dieta ta tolerowane przez ludzki organizm dość łatwo. Już na 2 lub 3 dzień można poczuć pewną lekkość ciała, a na koniec tygodnia okaże się, że uwolniliśmy się od 5 zbędnych kilogramów.

Opcja nr 2

Dieta pod nazwą «6 kas».

Długość jej wynosi 7 dni. «Wystartować» zaleca się od poniedziałku, wcześniej czyszcząc jelita za pomocą lewatywy. Po zakończeniu diety uda ci się zrzucić około 4 zbędne kilogramy.

Podstawowa zasada diety — ścisłe przestrzeganie поочередности stosowania kas.

Kolejność jest następująca:

 • 1 dzień — używamy pszennej kasza;
 • 2 dzień — jemy proso owsianych kasza;
 • 3 dzień — używamy kasza;
 • 4 dzień — jemy ryż kasza;
 • 5. dzień- używamy ячневую kasza;
 • 6 dzień — jemy jęczmień kasza;
 • 7 dzień — używamy mieszanka wszystkich wyżej wymienionych zbóż

Jak prawidłowo gotować kaszę do diety?

Do produkcji kaszy należy wziąć wstępnie промытую kaszę i wlać ją zwykłą wodą, w proporcjach 1:3, a następnie pozycjonujemy ją na kuchence i gotujemy około 5 minut. Następnie zdejmujemy z kuchenki, nawijania patelnię ręcznikiem, i nalegać 10-12 godzin. Odnośnie ostatniego dnia, to trzeba zauważyć, że wszystko odbywa się podobnie, ale wymieszać wszystkie zboża, w szczególności po 2 łyżki. W papkę nic nie dodajemy!

Kiedy najlepiej jeść owsiankę?

Po porannym przebudzeniu (na pusty żołądek), należy wypić 1 szklankę wody (przegotowanej), a za pół godziny przystępujemy do śniadania. Kasze używamy w ścisłej поочередности z warzywami, jogurtem, owocami, a pić można je sokiem, herbatą lub zwykłą wodą.

Spożywać kaszę trzeba przy najmniejszym odczuwaniu głodu, jednak innymi produktami mocno nie dać się ponieść.

Diety na bazie kas łatwo tolerowane przez ludzki organizm, ponieważ są one na tyle wyważone, a ryzyko zwrotu utraconej wagi minimalnej. Wybierz odpowiedni dla siebie wariant diety i do przodu za pożądanymi formami kształty. Powodzenia!